Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Áhhh... Legálisan ??!! soksok idő és pénz is elintézni.

Épp tegnap állítottak meg a yardék.Igazoltattak és belekötöttek a matrica rendszámomba h az nincs benne a forgalmiban... Mondtam h eztet e én nem tudtam h be kő oda vezetni.Még szerencse h arról van papírom h vmikor meg lett véve hivatalosan. Adtam hülyét és mondta h majd legyek szíves felkerseni az okmányirodát... Azt sem tudtam h ezt D típusú rendszámnak híjják.

Link to comment
Megosztás:

aztán gyorsan rájöttél, hogy neked is zsír gsi kell, mi? ;) :lol: :lol:

van már valami fejlemény a kupé ügyében?Sajnos nincs semmi változás, jobban tetszik a "zsír gsi"de a tied praktikusabb lenne. kb 2-4 hét múlva lesz pénzem.de azt elmagyarázhatnád hogy az 1.3mill a kamatokkal együtt van ha hitelátvállalással vaszik meg?mert ez nem igazán világos számomra :(

Link to comment
Megosztás:

de azt elmagyarázhatnád hogy az 1.3mill a kamatokkal együtt van ha hitelátvállalással vaszik meg?mert ez nem igazán világos számomra ;)

egyszerű

én vettem a verdát 1 milláért + vezérlés, olaj, szilentek, 4 tárcsa, 4 betét (bár a két utóbbit még ki kell cserélni, de ott van a hátsó ülésen) stb.

tehát az összes költségem (kivéve átírás) kb 1.2M

ezalatt nem adom el, inkább megtartom

hitelátvállalás esetén bukok kb 2 kilót, pont emiatt, de azt úgysem erőltetem :lol: :lol: :(

lehet, hogy le is veszem ;-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.