Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Viszont kint még akartam mondani, hogy a szívóhang nem olyan

erőteljes a közös szívó doboz miatt szerintem.

Kint halottam menni ilyet hengerenkénti szürővel és az olyan volt

mint egy S1600-os rally gép. Brutál! Már a tiedben is hallani valamit :wink:....

Ha nem is adja vissza videó, de doboz nélkül iszonyat hangja volt ;) :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

miért ne lehetne XE-ből LET-et csinálni? ha a blokk detto ugyanaz akkor csak LET cuccok kellenek bele is meg rá is meg köré is.

Én csak azért érdeklődtem ezután mert ha esetleg LET mocit szeretnék akkor nem akarok cirkuszt a papírok körül. Megtartanám az XE blokkot ami be van jegyezve a forgalmiba és abba bele és rá építeni a LET cuccokat. Így megmarad a C20XE kódom nem kell papírok miatt futkorászni kötözködni a kpm-mel h miért nem engedik a LET-et berakni.

És fontos h el tudom adni legális papírokkal, mehet műszakira és akár eredet vizsgára is a szám stimmelni fog. XE de közben pedig LET... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

miért ne lehetne XE-ből LET-et csinálni? ha a blokk detto ugyanaz akkor csak LET cuccok kellenek bele is meg rá is meg köré is.

Én csak azért érdeklődtem ezután mert ha esetleg LET mocit szeretnék akkor nem akarok cirkuszt a papírok körül. Megtartanám az XE blokkot ami be van jegyezve a forgalmiba és abba bele és rá építeni a LET cuccokat. Így megmarad a C20XE kódom nem kell papírok miatt futkorászni kötözködni a kpm-mel h miért nem engedik a LET-et berakni.

És fontos h el tudom adni legális papírokkal, mehet műszakira és akár eredet vizsgára is a szám stimmelni fog. XE de közben pedig LET... :twisted:

Igen, viszont akkor darabokra kell szedni az XE-t és a LET-et, majd az XE-be bele kell rakni a LET cuccait (amiben picit különböznek), ami nem egy leányálom, de az a meló valóban sokkal kifizetődőbb, mintha állandóan a KPM-el szórakoznál, másrészt legálisak a papírok és még feelingesebb is a verda!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

[quote="Tamás_GSi_16V

Igen, viszont akkor darabokra kell szedni az XE-t és a LET-et, majd az XE-be bele kell rakni a LET cuccait (amiben picit különböznek), ami nem egy leányálom, de az a meló valóban sokkal kifizetődőbb, mintha állandóan a KPM-el szórakoznál, másrészt legálisak a papírok és még feelingesebb is a verda!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Kérik a fóliáról a műbizonylatot meg minden hülyeségről amiről papír kellhet... nemtom mi van itten mostanság. Évekig nem szólt egyik sem semmiért ha megállított.

Mert most szigórítottak, mert elég sok palánta elkente a száját az úton, és ezzel azt érik el, vagy nem, hogy az emberek majd a közlekedési szabályokat pontosan betartva, defenzíven fognak vezetni.Röhej.Nem erre kellene utazniuk, hogy van-e papírod vagy sem, hanem arra a sok idiótára, akik a széria verdákban racsingolnak, aminek sem a futóműve, sem a motorja nem alkalmas erre.Sorolhatnám még, de felesleges, mert ez nem az a topic.

ááltalában aki sportverdát vesz, már javarészt tud vezetni,jók a reflexei, és elkerülni ezt a sok közveszélyes egyedet, akik aztán tényleg veszélyesek.

Mind1. :?

Most volt egy elég szomorú eset, amikoor is egy félh¨lye elvesztette az uralmát az autója felett, berepült egy buszmeg.be, meghalt egy 39 éves nő, egy kismama pedig súlyosan sérült.A kocsi véglegesen ki volt vonva a forg.ból, a gyereknek nem volt jogsija.Szóval ezekkel kellen inkább foglalkozniuk.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

A kocsi véglegesen ki volt vonva a forg.ból, a gyereknek nem volt jogsija.Szóval ezekkel kellen inkább foglalkozniuk.Szerintem.

Ebben igencsak egyetértünk... Láttam én is ezt a balesetet a tívíben, elég durva volt. Egy felelőtlen suhancnak köszönhető... és az a baj hogy sok van ilyenekből 1.4, 1.6 limbóhintókban ülve, akik aztán a egy-egy kanyarban rakétakilövést reprodukálnak a buszmegállóba vagy a járdára és megölnek ártatlan embereket.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk redinek is igaza van ;) NaGyoN sokan vannak akik NaGyoN nem tudnak vezetni és sportkocsijuk van. Pláne ha már kicsit tempósabban csinálják kész időzített bombák...

Rengeteg sportcar-t látok amiknek hiányoznak bizonyos darabjai, lökösök és egyebek, vagy fél kész lakatolás alatt és stb. Szóval csak ki kell nyitni a szemed és látod hányan vannak...

Link to comment
Megosztás:

Igen, teljes mértékben igazat adok én is! Nekem csak egy 1.4 8 szelepes, Si-motoros F-Astrám van, 82 lóval, de azt be kell vallanom, hogy én csak olyan manőverekbe megyek bele, ami másokat (gyalogos, biciklis, egyéb járó-kelő) nem veszélyeztet és természetesen amit el is bír az autó. Nem vagyok egyáltalán "lesz, ami lesz" típus, ha pedig netán valamelyik frissjogsis keménykedő lúzer vagy vasárnapi sofőr (mert általában ez a két állatfaj szokta a galibát okozni) miatt vészhelyzet támad, akkor úgy vagyok vele, hogy ha nincs kiút, akkor inkább a kocsi törjön, minthogy bárkinek is bármi baja is történjen! De, lekopogjam (kopp-kopp), hála Istennek ilyen eset még nem adódott az alatt a 4 év alatt mióta megvan a jogsi. Kezdetben, mikor még nekem is új volt a jogsi, picit lazáztam, de nem úgy mint a mai -legtöbb- Suzukis vagy egyéb 0 bites sofőr. Nem messze tőlünk, Bőcsön tegnap egy Trabantos gázolt el egy 13 éves srácot, aki bele is halt sérüléseibe! Megfújta a sofőr a szondát és elszíneződött! Borzasztó mi folyik manapság! Sok az őrült és az ittas az utakon! Az ilyeket kellene kiszűrni, nem pedig a matricákkal, fóliákkal kellene foglalkozni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.