Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nekem is pl konim van toronyról állítható és sárga is :(

a legpuhább is igen kemény de sztem shimán élvezhető a vezetés vele, mondjuk fk vagy eibach progresszív rugókkal...

most tettem fel 205/45 és 215/40 helyett 195/50et és csak 15"s felniken és tiszta komfort :D

Link to comment
Megosztás:

...most tettem fel 205/45 és 215/40 helyett 195/50et és csak 15"s felniken és tiszta komfort :(

Amikor én is lecseréltem a könnyűfémeket lemezfelnkire hasonlókat éreztem:) azóta már megszoktam és már ez is keménynek tűnik.

Valszeg eladó sorba küldöm az imádott 16" Borbet T kerekeimet, mert 1-el nagyobbat szeretnék. Az már nem biztos, hogy ugyanilyen Borbet T lesz de nem kizárt. Az az igazság, hogy nagyon jó kerekek a Schmidt-ek :D

Elvileg 17" keréknél mi a váltóméret?

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy valakinek itt KONI gátlói vannak csak már nem emlékszem, hogy kinek.

A kérdésem hozzá szólna illetve ha valaki tud infót adni a kérdésemre hát rajta.

Az a bizonyos sárga gátló ugye állítható keménységű. Mennyire puha a legpuhább beállítása? Meddig bírja egy ilyen gátló?

Rugók terén mi az ami elfogadható ugyanakkor nem beton kemény?

Nekem még gyáriak vannak benne de olyan kemények ezek, hogy egy-egy kátyut megtalálva leszakad a vesém :? Le akarom cserélni az első részt rugóstúl gátlóstúl.

Nekem is az volt a coupeba nagyon megvoltam vele elégedve bár nem sokáig élvezhettem.A karaszy cég 3 év garival árulja tehát valoszínű hogy tartós amúgy meg 8000 forintért/db teljesen felújítják és arra is adnak 1év garit.
Link to comment
Megosztás:

koni jó, ültetőrugo meg sztem mindenképpen keményebb mint a gyári (nem mintha tudnám milyen a gyári rugo :( )

de ha ültetsz mindenképp veszitesz komfortot...viszont megéri 8)

ha meg bp-i vagy gyere ki csütörtökön a lurdy parkolóba (bővebb info a talis topikban) ott megnézhetsz pár autot amiben az van (és ültetve is vannak)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az volt a coupeba nagyon megvoltam vele elégedve bár nem sokáig élvezhettem.A karaszy cég 3 év garival árulja tehát valoszínű hogy tartós amúgy meg 8000 forintért/db teljesen felújítják és arra is adnak 1év garit.

csak nézem-nézem h bazs mijjen kupéről beszél :roll: :( :D

csak leesett :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy valakinek itt KONI gátlói vannak csak már nem emlékszem, hogy kinek.

A kérdésem hozzá szólna illetve ha valaki tud infót adni a kérdésemre hát rajta.

Az a bizonyos sárga gátló ugye állítható keménységű. Mennyire puha a legpuhább beállítása? Meddig bírja egy ilyen gátló?

Rugók terén mi az ami elfogadható ugyanakkor nem beton kemény?

Nekem még gyáriak vannak benne de olyan kemények ezek, hogy egy-egy kátyut megtalálva leszakad a vesém :? Le akarom cserélni az első részt rugóstúl gátlóstúl.

A "Special" csak kivett állapotban állítható, a "Sport" akkor is ha már benne van a kocsiban.

Színek megtévesztőek lehetnek, mert van olyan sárga Koni ami nem Sport.

Azt meg tudom mutatni, hogy a Special legpuhább állásban, gyári rugókkal milyen. Természetesen nem GSi rugókkal, hiszen ez nem GSi Caravan :(

Link to comment
Megosztás:

A "Special" csak kivett állapotban állítható, a "Sport" akkor is ha már benne van a kocsiban.

Színek megtévesztőek lehetnek, mert van olyan sárga Koni ami nem Sport.

Azt meg tudom mutatni, hogy a Special legpuhább állásban, gyári rugókkal milyen. Természetesen nem GSi rugókkal, hiszen ez nem GSi Caravan :(

Én is tervezem a caravanba hogy veszek koni gátlókat,Mennyibe került ez neked?mire számítsak :D
Link to comment
Megosztás:

A két első Special, 17000 Forintnál kicsit több volt szállítással, utalással.

Mint ahogy Balázs is mondta, első még csak-csak, de a hátsó nagyon ritka az ebay-en :roll:

Az tényleg nagyon olcsó volt.Az ebayon komplett szettek vannak kb 200euro csak ismeretlen a márkájuk számomra.Időben elkezdek nézelödni mert nyárra már jó lenne ha meglenne :D
Link to comment
Megosztás:

és amikor BC folyamatosan pofázik a hütővíz szintje miatt az milyen hiba illetve hol lehet?

Mert néztem szakadás ohne....

valami ilyesmit ír ki ugye? "Kühlmittelstand."

Nekem is volt ilyen. Én töltöttem bele egy kis vizet és abba hagyta.

Valszeg az volt a baja. Arról fogalmam sincs, hogy MI, és az a MI, HOL nézi a szintet. Csak tippelni tudnék hogy a hűtővíztartály sapkájára/ba van egy úszóféleség és az hesszzöli a szintet és ha ott kevésnek bizonyul vagy tán elromlott(gyakori ilyen vackoknál az egyszerű érintkezési hiba) akkor magyaráz a BC.

Link to comment
Megosztás:

a kiegyenlitő satyekba van egy uszós érzékelő. az szokott megdögleni.

azt néztem Ákos és pöpecül müködik.

Át lett téve 1 másik otóba és ott nem írogatott hüeségeket :wink:

De akkor amint összefutok 1 gsis cartárssal ez lesz az első.

Chaba a szint megfelelő nem akarom túltölteni.... szóval eddig is ennyi vásszer volt benne és nem volt vele gáz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.