Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol:  :lol:  Nah megint jókat derűltem.. bigyó, meg izé, és ha izé.. akkor bigyó  :lol:  ;)  Jó Virág nyelv egy OPC? re?  :wink:  :?:  

Coupé ez gyári méretü tárcsa ugye? milyen betét? (vagy csak már későn-korán van és csak nem láttam)  :shock:  

Vmelyik nap megszereztem egy régi videót.. tavaly júli... egy tök aranyos kis szitut kivágtam belőle.. de el is szomorodtam.. akkor még kegyetlenűl jól ment a verda..gyönyörü hangja volt, ahogy harapta be a kraftot.. ehh.. hiába a majd 30e km, meg a lábam, megtette a hatását..   :D

Majd még vágok ki videókat.. ha valakit érdekel..

Gyári méretü a tárcsa a betét ferodo DS Performance.Nem lehet hogy csak te érzed hogy nem megy már ugy az autó mint mikor megvetted?Én is mindig ezt érzem de péntekenként gyorsulok egyet Antival és rájövök hogy igen is jól megy. :D Csak azt nem tudom mi lesz akkor ha bekerül a turbos mocija és sonique is eladja az autót akkor mihez fogom viszonyítani.
Link to comment
Megosztás:

Gyári méretü a tárcsa a betét ferodo DS Performance.Nem lehet hogy csak te érzed hogy nem megy már ugy az autó mint mikor megvetted?Én is mindig ezt érzem de péntekenként gyorsulok egyet Antival és rájövök hogy igen is jól megy. :D Csak azt nem tudom mi lesz akkor ha bekerül a turbos mocija és sonique is eladja az autót akkor mihez fogom viszonyítani.

Caravan-t is lehet tubósítani :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem olyan autó kell amit tudok minden nap gond nélkül használni.A turbós caravan második autónak tökéletes lenne de nagyon sok pénzbe kerül :lol: ugyhogy marad a c20xe.

Haveromnak turbós caravan volt 240 lovacskával (chip)+6-s váltóval.

Nem rég adta el a mocit+a váltót 450 körül, de a moci és a váltó teljesen át volt alakítva astrához mint a gyári T200-s, és nagyon rendben volt rajta minden. :D

Piros színű volt és sokat járt vele pestre mivel ruhás boltja van 60-ban.

A pályán pirított mint az állat, a bömösökből :oops: meg az audikból :oops: csak pislogtak mint az állat mikor még 200 körül előzgetett.

A hátuljára csak ez volt írva 2.0 16V :evil:

Valami pesti srác pakolgatta neki össze akinek valami 350 lovas kadett-ja van és a Lurdy közelében lakik. Asszem lassan nekem is meg kell látogatni ezt az opel bűvész srácot, azt mondják nagyon jó. 8)

Anti!

Ha érdekel még meg van hozzá a chip asszem.

Link to comment
Megosztás:

....Valami pesti srác pakolgatta neki össze akinek valami 350 lovas kadett-ja van és a Lurdy közelében lakik. Asszem lassan nekem is meg kell látogatni ezt az opel bűvész srácot, azt mondják nagyon jó. 8)....

Ejj de ismerős.

Ki is lehet az ? Hüm-hüm :lol: :lol: :lol: ;)

ui: szerintem Campona az a Lurdy :wink:

Link to comment
Megosztás:

Csabit sokan ismerik...:-)

Az enyimet is ő csinálja! A chipre csak akkor lennék vevő piti pénzért, ha phase 3 vagy a fölötti... :-)

Most már nem bagatelizálom el a dologkat... :-)

A héten kiderül, hogy még december, vagy csak január lesz... nagyjából nekem mindegy, mert még most is eltekeri 4-ben is ha vizes.. :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.