Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jellemző... :lol: :lol:

Engem inkább az érdeklene hogy még gyári-e a motor és az is marad-e? :wink:

J0hnny Mnemonic: Fotók Csobánkán készültek, nem Tapolcán :-), a harcászati kiképző bázis felirat zavarhatott meg.

A moci zsír gyári, egy 55 éves mamié volt odakint. Még azt is írásba adta, hogya kocsival sose ment 180-nál gyorsabban. :-) Ezen jókat röhögtünk (meg a mamin is, egy igazi L'Oreal zombie volt). Calibra turboja volt azelőtt, most meg egy 200 LE-s GTC-t vett.

Az a tervem, hogy a Lexmaul tuningot teszem rá, de csak a Phase I.-et (240 LE, 375 NM). Vélemény? Más javallat? Nem akarom szétnyomni a kocsit, nem cél, hogy atomzsír legyen, azt szétessen, mert menni is akarok vele pár évet.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny Mnemonic: Fotók Csobánkán készültek, nem Tapolcán :-), a harcászati kiképző bázis felirat zavarhatott meg.

A moci zsír gyári, egy 55 éves mamié volt odakint. Még azt is írásba adta, hogya kocsival sose ment 180-nál gyorsabban. :-) Ezen jókat röhögtünk (meg a mamin is, egy igazi L'Oreal zombie volt). Calibra turboja volt azelőtt, most meg egy 200 LE-s GTC-t vett.

Az a tervem, hogy a Lexmaul tuningot teszem rá, de csak a Phase I.-et (240 LE, 375 NM). Vélemény? Más javallat? Nem akarom szétnyomni a kocsit, nem cél, hogy atomzsír legyen, azt szétessen, mert menni is akarok vele pár évet.

Persze, hogy a mami nem nyomja neki azért vesz turbós autókat, hogy hétvégén bevásárolni járjon :twisted: .

Amúgy bocsi a beszólásé, de jól jött ki.

Kívánom legyen igazad és ne legyen vele gondod :lol:

Amúgy nagyon dögös ;)

Link to comment
Megosztás:

:-) Rosita, az OPC-s mami, egy tanyán lakik :-) (ez nem vicc), és Homburgba, onnan 27 km-re jár be a butikjába dolgozni ilyesmi zsír Opelekkel. Hogy útközben hány M-es BMW-vel mérte össze a tudását, az ugye rejtély marad, de ahogy elnéztem, még a Daewoo Matiz-esek is letolták... A műfogsora mindenesetre szintén nagyon a helyén volt.

A K-s rendszámért fél napot gagyiztam a csepeli ocsmányirodában. :-D

Link to comment
Megosztás:

szerintem nyugodtan egy Ph2 mehet bele ..

de nekem egy Vmax vagy egy EDS szimpatikusabb lenne

egyébként a lexmaul-rol holtaláltal infot milyen motortuningokat kinal ?

szoval ami a lényeg EDS Ph2 az meg nem olyan vészes ott 255LE

és ugye nagyobb intercooler is benne van a Ph1 ben meg csak chip van ugytudom ..

a nagyobb intercooler pedig ajanlott inkabb legyen kicsit nagyobb mint az hogy megfözd a dugokat mert 40 fokban nyaron van rá esély hogy kevés lesz a gyári cooler egy ph1 chippel

én meg egyébként mindig gondolkodok ezen a fekete OPC-n

pénteken ha meg jön fizum

akkor szerintem ki gurulok alkudozni rá egy kicsit hatha elcsabulok

és ha nagyon jo arat mondananak "ami szerintem nem fog bekövetkezni"

akkor részletre elhozom 20% al

de sajna az astram akkor is meg kell csinalnom mert igy 2 forintot nem kapok érte :lol:

Link to comment
Megosztás:

no meg ugye volt itt valami gagyi fék téma is 8) :twisted: :lol:

antinak már megjött a tarcsaja az astrájához jo egy hete

de nem kell neki

ezért mivel én amikor rendeltem nem volt épp lyuggatot ugy döntöttem

nem is adom neki oda :lol:

hanem felszerelem magamnak ez legalabb a lyukak miatt nem fog nyikorogni

.. és ez a légyeg a Brembo max vagy ate Power disc +ds2000 nem fog nyikorogni mert mind 2 tarcsa vágott és nem ad rá lehetöséget ....

2 kép a tarcsarol

288/25 ös nordmann tárcsák

IMG_1963_C_640.JPG

IMG_1964_C_640.JPG

Link to comment
Megosztás:

Az lenne a nagy királyság...turbós GSI, meg OPC...Ahhhh

De tudom, hogy sajnos az lóvéban elég tetemes tételt jelentene...:-(

nem tört be hozzam egy bank tulaj sem sajnos hogy nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel

igy sajna ez a felvetés elesett :lol:

de 5letnek sem lenne rossz

igy a vicc kategoriába sorolom :twisted: 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.