Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

elöször is sorry hogy ilyen hosszu lett :blink:

nem biztos hogy mindenki vég olvassa majd ezért elöre is elnézést hogy egy rakas mas hasznos hozzászolastol foglalom a helyet... :D

Na csak mivel mindig én leszek lebaszva

azért hogy mindenre felkapom a vizet és hogy f_uck vagyok

és mert az én közrelmüködésem kibaszottul nem lett megköszönve

Ezt csak azért irom ide mert ha már egy tarsaságba jarunk"tunk"

legalabb tudjatok én miert nem teszem ezt már

le is irnam mi lenne a gondom ami a miatt tulajdon képpen nem sok kedvem van ide irni és

az Anti gépét latnom ... és ö magat

szoval van ez a széthajtott c20xe project dbliassal "ez ugye kaput"

aztan a csabi féle lepattintas B)

"méghogy nekem nem akarjak összerakni a gépemet"

nekem szerintem már meglenne ha lenne idöm rá

nem igen van masik gépem jelenleg

sajna én voltam az elsö ###### aki segiteni akart .. antinak akarmiben is .. amitöl elöbb lessz kocsija

és legalabb annyira jot összerakni neki is ami nekem lessz, van

ugye kiderült hogy nincs moci és nem tud honna masikat keriteni

igy megprobaltam neki elmagyarazni hogy miképp és milyen alamakböl lehet ebböl egy müködö turbos gépet barkácsolni .. ugye sikerült rábeszélnem a srácot hogy a régi blokkja tökéletes erre a célra "mellesleg ki akarta dobni hogy neki nem kell" ekkorra már elég sok alkatrészt ugy beszereztem neki ebayröl és ami nekem is a gépemben lessz és jonak találta az árát azt megrendeltem neki ...

intercooler, lefujo szelep, csövezés, dugattyu, injectorok, ph3+ chip,

ezek utan kellet valaki aki még a maradékot tudja prezentálni .. istenigazabol ez az ember kicsit link de mindent beszerzett immel ámmal amitre fejböl emlékeztem hogy kell a meglévö elkatrészekhez és meg árban sem vol vészes ...

szoval ez is meg van .. tulajdonképpen sok dolgot neki nem kellet csinalni

ekkor meg a turbot is javasoltam neki felujjitásra hogy mégsem legyen már a motor egyik lelke hasznalt

ha mar a dugó uj .. ezt is elmondtam hova vigye mert ök a magyar országi képviselete a kkk nak és biztos jo lessz

szoval tövirül hegyire a motor ami benne van abban a kocsiban és ahogy létre jött ahoz van egy pici közöm de nem sok :D

ezen felül egy rakas dolgot elmagyaraztam amit ugy nem tudott miert is kell meg mi is az ..

és amikor a tömitése szarnak latszott és kellet neki masik

én szo nélkül oda adtam az enyimet hogy rakja azt be azt hozzon nekem masikat vagy ez alapjan gyartasson 1et "ezért még könyörögnöm is kellet hogy vissza kapjam"

no ugye ezek utan jött az a rész hogy ki is rakja be a motort

nekem az a srác uygan ugy haverom volt mint jelen pillanatban a Istvánnak

csak mievel nem volt kedvem mult nyaron neki tövabb könyörögni hogy melyik idöpont is lenne jo neki

hogy az én mocimat raja be amire igen mondott ..igy inkabb nem bosszantva magam nem letettem erröl

és kerestem mast ..."de mielött azt hinnétek hogy le barmozom ezt az embert tudni illik hogy ö lenne az akinél a gépem minden alkatrészét ott merném hagyni mert érti a dolgat és nagyon jo fej ezek mellet" aki a csabi lett volna de mint antinak nekem sem sikerült vele dülöre jutni

valoszinü kevés pénzt keresett volna rajta ;)

tovabbiakban én itt már nem jöhettem szoba mert a sráccal nem beszéltem de mondtam az antinak hogy rakassa be vele ... de tulajdon képp volt már itt az anti ...

de itt jött az Istvan a képbe mivel ö is ismeri .. és mellesleg be is jarkal hozza .. gondolom sikerült közbenjarni hoyg a project sinre kerüljön de ezt már nem tudom ...

mivel innen töl kezdve én mar segiteni nem nagyon tudtam jött az a forro zuhany hogy kicsit le lettem carva

de hat ez van mindenki a sajat marhaságábol tanul ...

de lehet benne van a hiba ... ?!?!?

ezek utan ugye nem velem kellet összejarnia hanem avval aki mindenap megtudja latogani a kocsit de legalabb oda tudja hordani ami esetleg még kell Pl: a moci

innentöl kezdve lett nekem a parkolopája ...

no mind1

és igy lett nekem elegem abbol hogy én valakinek még 1x az életben segitsek ingyen vagy baratilag vagy akar hogy

de higy ez mind ki jött belölem csak az anti egy kicsi beszolása kellet ...

miota gurul a kocsi és az antival is kénytelen voltam beszélni ..

De sajna egy ici pici olyan nem jött ki rajta hogy barom azért kössz hogy segédkeztél abban hogy ez a gép eljutott idáig .... ami nekem ugyan ugy almom volt mint neki ... szoval ezek utan egy kicsit faj latnom a kocsit ... de mielött azt mondanatok hogy irigykedem .. akkor ezt ki kell hogy abranditsak mindenkit

mert aki esetleg nem tudja nekem is van egy c20let em csak meg sajna nem az autoba

hanem 1 éve itthon

nekem mar csak a motor csere van egyszer majd hatra

szoval ebböl mindenki vonja le a tanulságot magának

Rolam és a kialakult helyzetröl már ha egyátalán végigolvassa ez a nem kevés helyesirási hibával teletüzdelt kisregényt ;)

Udv

Virag Zoltan

Link to comment
Megosztás:

Na ha mindenki végigolvast akkor röviden reagálnék a dolgokra...

elöször is sorry hogy ilyen hosszu lett

nem biztos hogy mindenki vég olvassa majd ezért elöre is elnézést hogy egy rakas mas hasznos hozzászolastol foglalom a helyet...

Köszönjük a célzást...

Na csak mivel mindig én leszek lebaszva

azért hogy mindenre felkapom a vizet és hogy f_uck vagyok

és mert az én közrelmüködésem kibaszottul nem lett megköszönve

Ez már így önmagában nem igaz, mert nem 1X nem 2x megköszöntem...

Ezt csak azért irom ide mert ha már egy tarsaságba jarunk"tunk"

legalabb tudjatok én miert nem teszem ezt már

Hidd el, bár tudom, hogy nehezen fog menni, de ez nem miattam csapott át múlt időbe...

le is irnam mi lenne a gondom ami a miatt tulajdon képpen nem sok kedvem van ide irni és

az Anti gépét latnom ... és ö magat

...mert ugye a hibás az csak én lehetek...

szoval van ez a széthajtott c20xe project dbliassal "ez ugye kaput"

aztan a csabi féle lepattintas

"méghogy nekem nem akarjak összerakni a gépemet"

nekem szerintem már meglenne ha lenne idöm rá

nem igen van masik gépem jelenleg (és a kölcsönBMW?)

A különbség az hogy az enyim még is berakták, a tied meg valamiért még mindig nem...

sajna én voltam az elsö ###### aki segiteni akart .. antinak akarmiben is .. amitöl elöbb lessz kocsija

és legalabb annyira jot összerakni neki is ami nekem lessz, van

Mert én soha nem segítettem... :D )

ugye kiderült hogy nincs moci és nem tud honna masikat keriteni

igy megprobaltam neki elmagyarazni hogy miképp és milyen alamakböl lehet ebböl egy müködö turbos gépet barkácsolni .. ugye sikerült rábeszélnem a srácot hogy a régi blokkja tökéletes erre a célra "mellesleg ki akarta dobni hogy neki nem kell" ekkorra már elég sok alkatrészt ugy beszereztem neki ebayröl és ami nekem is a gépemben lessz és jonak találta az árát azt megrendeltem neki ...azért én is ott voltam...

intercooler, lefujo szelep, csövezés, dugattyu, injectorok, ph3+ chip,

ezek utan kellet valaki aki még a maradékot tudja prezentálni .. istenigazabol ez az ember kicsit link de mindent beszerzett immel ámmal amitre fejböl emlékeztem hogy kell a meglévö elkatrészekhez és meg árban sem vol vészes ...

Végül is nem volt drága...kaptam egy szétszagattott zárlatos kábelköteget, meg egy nem működő kábelköteget...meg az ember elfelejtette elhozni a sok kis apróságot, amivel azóta is úton van...

szoval ez is meg van .. tulajdonképpen sok dolgot neki nem kellet csinalni

Én addig... hogy mindenki tudja...otthon ültem keresztbetett lábbal...

ekkor meg a turbot is javasoltam neki felujjitásra hogy mégsem legyen már a motor egyik lelke hasznalt

ha mar a dugó uj .. ezt is elmondtam hova vigye mert ök a magyar országi képviselete a kkk nak és biztos jo lessz

Ez valóban így is történt...

szoval tövirül hegyire a motor ami benne van abban a kocsiban és ahogy létre jött ahoz van egy pici közöm de nem sok ;)

Ez is így van...

ezen felül egy rakas dolgot elmagyaraztam amit ugy nem tudott miert is kell meg mi is az ..

Ez is stimmel...én nem tudással a buksimban születtem, de szerintem neked is elmagyarázta anno valaki...

és amikor a tömitése szarnak latszott és kellet neki masik

én szo nélkül oda adtam az enyimet hogy rakja azt be azt hozzon nekem masikat vagy ez alapjan gyartasson 1et "ezért még könyörögnöm is kellet hogy vissza kapjam"

Hát mivel kicsit nehezen jött össze a találka... néha van, hogy van más dologm is...de amint mondtad, hogy sűrgős már vittem is...

no ugye ezek utan jött az a rész hogy ki is rakja be a motort

nekem az a srác uygan ugy haverom volt mint jelen pillanatban a Istvánnak

(????)

csak mievel nem volt kedvem mult nyaron neki tövabb könyörögni hogy melyik idöpont is lenne jo neki

hogy az én mocimat raja be amire igen mondott ..

Lehet, hogy túl kemény feltételeket szabtál??? :blink:

igy inkabb nem bosszantva magam nem letettem erröl

és kerestem mast ..."de mielött azt hinnétek hogy le barmozom ezt az embert tudni illik hogy ö lenne az akinél a gépem minden alkatrészét ott merném hagyni mert érti a dolgat és nagyon jo fej ezek mellet" aki a csabi lett volna de mint antinak nekem sem sikerült vele dülöre jutni

valoszinü kevés pénzt keresett volna rajta ;)

...Tehát mocinemberakás Sonique vs Anti 3:1

tovabbiakban én itt már nem jöhettem szoba mert a sráccal nem beszéltem de mondtam az antinak hogy rakassa be vele ... de tulajdon képp volt már itt az anti ...

de itt jött az Istvan a képbe mivel ö is ismeri .. és mellesleg be is jarkal hozza .. gondolom sikerült közbenjarni hoyg a project sinre kerüljön de ezt már nem tudom ...

Kérdezd meg tőle... mellesleg én köszönök ha eljövök valahonnan, lehet, hogy ez nyerte meg a tetszését...

mivel innen töl kezdve én mar segiteni nem nagyon tudtam jött az a forro zuhany hogy kicsit le lettem carva

Ennek oka mint már anno arról tájékoztattalak mind Püben, emailban, mind pedig beszéltünk róla személyesen is, hogy magánéleti problámaim voltak/vannak... B)

de hat ez van mindenki a sajat marhaságábol tanul ...

de lehet benne van a hiba ... ?!?!?

..lehet...

ezek utan ugye nem velem kellet összejarnia hanem avval aki mindenap megtudja latogani a kocsit de legalabb oda tudja hordani ami esetleg még kell Pl: a moci

Ezt szerintem csak Te látod így...mert így akarod látni... Pl tom sem ismeri a szerelőt, és jéééé még is találkozok vele...meg sőt még jóban is vagyunk...de nem akarom belekeverni...mint ahogy Te azt Coupeval megtetted...

innentöl kezdve lett nekem a parkolopája ...

no mind1

és igy lett nekem elegem abbol hogy én valakinek még 1x az életben segitsek ingyen vagy baratilag vagy akar hogy

de higy ez mind ki jött belölem csak az anti egy kicsi beszolása kellet ...

miota gurul a kocsi és az antival is kénytelen voltam beszélni ..

Azért ugye szar alak vagyok, hogy ősszel is majdnem egy hétig nálad volt a GSIm...biztos sokan odaadták volna...szerintem még egy trabit sem...

De sajna egy ici pici olyan nem jött ki rajta hogy barom azért kössz hogy segédkeztél abban hogy ez a gép eljutott idáig .... ami nekem ugyan ugy almom volt mint neki ... szoval ezek utan egy kicsit faj latnom a kocsit ... de mielött azt mondanatok hogy irigykedem .. akkor ezt ki kell hogy abranditsak mindenkit

mert aki esetleg nem tudja nekem is van egy c20let em csak meg sajna nem az autoba

hanem 1 éve itthon

nekem mar csak a motor csere van egyszer majd hatra

Azért azt még1x megköszönném, hogy anno amikor szóbakerlt nálam is a C20let még több mint egy éve, te pikk pakk lebeszéltél róla...mert hogy mik a hátrányai...megvettem a dbilas cumókat, majd másnap bejelentetted, hogy vettél egy C20let-et...kösz jóóóól esett... :D

szoval ebböl mindenki vonja le a tanulságot magának

Rolam és a kialakult helyzetröl már ha egyátalán végigolvassa ez a nem kevés helyesirási hibával teletüzdelt kisregényt ;)

Bizti lefogják... :D

Udv

Virag Zoltan

Ezek után nem szeretném a vitánkat ráerőltetni a fórumra...mert szerintem nem sok mindnekit érdekel hogy miért haraxol rám....

Mellesleg köszönöm a 2x is elejtett mondatodat...miszerint bízol benne, hogy a mostani moci is olyan tartós lesz mint az előző...én nem kívánok neked hasonlókat... :D

Anti

Link to comment
Megosztás:

üDV MINDENKINEK.

lENNE EGY OLYAN KÉRDÉSEM HOGY :direktszüröre cserélném a gyári légszüröt,speciel ugy hogy komplett szüröház ki és egy dszürö a helyére ugrana.BEZAVARHAT EZ A MUTATVÁNY A COMPUTERNEK???? B) :blink:

Először is :Ne kiabálj! :D Amúgy éppen most beszéltek azembörök erről a kérdésről a Tuning/direktszűrő témában, valahogy le kell rekeszteni a direktet a motortértől, hogy hatékonyabban tudjon HIDEG levegőt szívni.Egy kis fantázia+kasztnimeló, belekalkulálva a "kopoltyút" is.

Kb.

Link to comment
Megosztás:

Először is :Ne kiabálj! :blink: Amúgy éppen most beszéltek azembörök erről a kérdésről a Tuning/direktszűrő témában, valahogy le kell rekeszteni a direktet a motortértől, hogy hatékonyabban tudjon HIDEG levegőt szívni.Egy kis fantázia+kasztnimeló, belekalkulálva a "kopoltyút" is.

Kb.

Nem kiabáltam csak lenyomva maradt a gombom.....na de mindegy..köszi az infot

Link to comment
Megosztás:

Ez már így önmagában nem igaz, mert nem 1X nem 2x megköszöntem...

hogy azt megköszönted hogy egy alkatrész megérkezett ok

de azért valami még jol esett volna amikor az egész már muxik is

Hidd el, bár tudom, hogy nehezen fog menni, de ez nem miattam csapott át múlt időbe.

hat ! sorry ha ezt te nem igy erzed .. azért nekem az is szarul esett amikor már megdumatuk hogy amikor kész a kocsi go akárhová .. pl ausztria vagy épp körbe körbe a palyan ... nem ez a lényeg

szal hogy ezt már a coupe val beszéljem meg mert bérelt helye van ..kössz ... végülis

és sorry ha velem ... ezt inkabb nem ide irom mert tul személyeskedö

...mert ugye a hibás az csak én lehetek...

én ilyet nem mondtam

lásd a végén

minden ki vonja le maganak a tanulség

én csak egy véleményt, egy okfelytést irtam le

(és a kölcsönBMW?)

már mintha nem lenne nalam és mivel nem akarom magam még1 kellemetlen helyzetbe hozni hogy a karterra valami nalam verödik fel inkabb visszaadtam .. mivel kifizetni nem engedte igy nem kockaztattam ogy ez a kollegámnak kerüljön megint pénzébe

A különbség az hogy az enyim még is berakták, a tied meg valamiért még mindig nem...

de azért azt is tegyük hozza hogy én nem akartam 2 honapig alva latni a a kocsimat

Mert én soha nem segítettem.

nem hiszem hogy ezt valaha is a fejedhez csapnám

Végül is nem volt drága...kaptam egy szétszagattott zárlatos kábelköteget, meg egy nem működő kábelköteget...meg az ember elfelejtette elhozni a sok kis apróságot, amivel azóta is úton van...

sorry a kis alkatrészeknél lemaradtam mert onnantol a komunikáci már nem muködött .. és akkor meg nem irtam neked levelet ezt firtatva

mert siman vissza mentem volna a helyedben .. !!!

szoltal !!?? telefonszamom tudod! akitöl vetted annak meg tudod a cimét ha épp a telefonjat megint nem veszifel

de tényleg sorry hogy nem latok a kabaelkötegbe ..

az az 1-2 hianyzo csati nem gaz a c20xe röl at lehet rakni ennyi latszott rajta

Én addig... hogy mindenki tudja...otthon ültem keresztbetett lábbal...

azért meg nem szakadtál hogy a kocsihoza minden össze aljon

Hát mivel kicsit nehezen jött össze a találka... néha van, hogy van más dologm is...de amint mondtad, hogy sűrgős már vittem is...

persze x edik hivasra B)

szerinted miert kéne sakkozni akarok rajta

ne nézd már magadat ilyen hülyének

Lehet, hogy túl kemény feltételeket szabtál???

feltétel .. le irom . nem volt

megkérdeztem mennyi lessz és mennyi idö

mondott x összeget .. mondtam zokszo nélkül OK

még rá is kérdeztem biztos ennyi e és hogy minden benne van e ..

kérdem mennyi idö !!

hétfötöl péntekig be akarja rakni és tulleni rajta ...

mondom OK

de szerintem én is jövök és ha neked mas dolgom van addig seitek én is .. Erre is is azt mondta rendben

kérdem én mi is volt a baj ?

én csak az idö pontokat kérdeztem de soha nem volt jo

3honap utan egyszerüen meguntam és egy rossz szot sem szoltam

...Tehát mocinemberakás Sonique vs Anti 3:1

aki neked be rakta azt ugy e fentebb részleteztem ..

csabit asszem nem kell részleteznem

a szeles gabi pedig nem egy kifejezett motorcsere tuning mester ...

ö csak az ugy mint 5let jött de nala tényleg sok auto van és kevés az ideje

szoval annyira nem hiszem hogy én basztam volna el

Kérdezd meg tőle... mellesleg én köszönök ha eljövök valahonnan, lehet, hogy ez nyerte meg a tetszését...

nem tudom mire is gondolsz .. kifejthetnéd bövebben

Ennek oka mint már anno arról tájékoztattalak mind Püben, emailban, mind pedig beszéltünk róla személyesen is, hogy magánéleti problámaim voltak/vannak.

az egy dolog, de ha ugy neztél rám akire esetleg barmikor szamithatsz és viszont akkor nem hiszem hogy ez szoba kerül

de hat ez van mindenki a sajat marhaságábol tanul ...

de lehet benne van a hiba ... ?!?!?

..lehet...

hat ha te ezt igy gondolod akkor nem sok mindenröl van még beszélni valonk

én tudom bennem mi a hiba és emiatt embereket nem is hibaztatok ha mashogy viszonyulnak hozzam

de te tudod e ezt sajat magadrol !!!!!!??????

szerintem nyugodtan elgondolkodhatnal ezen

Azért ugye szar alak vagyok, hogy ősszel is majdnem egy hétig nálad volt a GSIm...biztos sokan odaadták volna...szerintem még egy trabit sem...

tulajdon képpen mint latod kölcsön kaptam egy 7es bmw-t

de mint emlékszel kibaszott sokszor köszöntem meg mert ugy éreztem hogy siman nem is lehet

és qrva szarul éreztem magam hogy csak 1 nappal késöbb tudtam vissza adni mint ahogy haza jöttetek

megköszönni egy ilyen segitséget szoval részemröl ebben nem érzek semmi olyat ami rám nézve gaz lenne

Azért azt még1x megköszönném, hogy anno amikor szóbakerlt nálam is a C20let még több mint egy éve, te pikk pakk lebeszéltél róla...mert hogy mik a hátrányai...megvettem a dbilas cumókat, majd másnap bejelentetted, hogy vettél egy C20let-et...kösz jóóóól esett...

le nem beszéltelek csak beszéltünk rola hogy ez tulajdon képpen qrva sokba kerül és nem igen lenne

rá keret és nalad sem épp ugy allt a helyzet hogy ki akarsz fizetni 400 et egy akarmilyen motorért

amit pedig én vettem az 200e ft volt szerintem ez egy olyan dolog amit nem igen hagyhattam ki akar mennyire is ugy voltam vele hogy sokba fog kerülni

ennyier nem kapok sehol c20let et, szoval nem gondolkodtam ezon hogy mikor vehetek egy c20let et

és nem sporoltam rá nem vettem föl rá allami tamogatast .. nem elöre tervezett dolog volt

ugy latszik ezt még mindig nem sekerült elhinned ... ezekszerint ezt kaphattam most vissza végül is a te részedröl egál!

Ezek után nem szeretném a vitánkat ráerőltetni a fórumra...mert szerintem nem sok mindnekit érdekel hogy miért haraxol rám....

Mellesleg köszönöm a 2x is elejtett mondatodat...miszerint bízol benne, hogy a mostani moci is olyan tartós lesz mint az előző...én nem kívánok neked hasonlókat...

de azért részemröl a valaszadást azért meg nem tagadod ugye ?!

vagy kimoderálod ?

mellesleg ha nem is kivansz hasonlokat nyugodtan kárörvendhetsz

mert ma este törték össze a hatuljat a kocsimnak

Bizti lefogják... :D

ugylatom bizol a vonzerödben

vonjanak le olyan konzekvenciát amilyet akarnak

jelenleg nem igen izgat tul szar kedvem van ahoz hogy érdekeljen

tulajdon képpen irhatnék ide akarmit is nem a helyzeten valtoztat

a dolgot azért emlitettem meg mert nem szeretném ha csak engem néznének hibásnak

bár ez a MOTE és annak foruma .. masra nem igen szamithatok .. a kacsintásodbol itélve

szoval mindenkinek békés estét és nem utolso sorban a mai este utan balaset mentes közlekedést :blink:

Link to comment
Megosztás:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :blink: B) :D :D ;)

Nemmondod ;) ;) :D

Részleteket, vagy képeket azért fellinkelsz?

ez van sajna

amikor az ember azt hisszi rosszab mar nem lehet mindig jön valami :D

nem fényképeztem le ...

csomagtér ajto sérült a lökharito és a hatfal is meg lett nyomva

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.