Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

báttya!

kábelezés nekem táp és jel aka audiojel külön oldalon jön 2 okból is a komolyabbik h ne zavarjon be a jelbe a táp meg eddig akiket szakikat láttam így csinálták...

lesz 1 power megszakító, mert faken fej1ségemen -tuom ruppotlan kdg511- nincs remote szál ezért az erölködő powerjét kell a remotjával közölni és oda beiktatok egy megszakítást h ne kelljen minden reggel bikázni :)

ad2 erölködő süllyesztve lesz a hátfalba és olyan módon, hogy csak alja lészen oldalfali nem így biztosítva lesz a szellőzése... HT féle 300hufos ventit sztem nem fogok betennni :)

Bocs hogy csak így beleszólok.....

De..

Ha megvan a gyári kábelezés a radiohoz, akkor abban van egy fix és 1 kapcsolható 12V.

Na a kapcsolható pont jó lenne remote-nak :( , és akkor nem kellene barkácsolni holmi kismegszakítókkal.....

Ez csak 1 tipp....

Ha gondolod....talizzunk, megsasoljuk és kitalálunk valamit.

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod....talizzunk, megsasoljuk és kitalálunk valamit.

látom nemcsak a matrica biznisz m1 hanem a gondolatolvasás is :)

pont erre gondoltam h múltkor is csak rohanva beszéltem avval a zödkúpés csókával, ütközni kellene mert 100 h tudja hogyan oldjam meg a remote problémát :)

so 7end 4 exa?

Link to comment
Megosztás:

Húúúúúú ez kicsit fájt :) :( ;) .......

Ez olyan OFF mikor újságos haver meséli.. jön a kedves vevő.. kér egy kék LM-et.. erre a pihentagyú levesz egy csomag kék elemet.. szegény vevő elösször csak pislogott.. aztán röhögve.. nem elemet.. cigit... :) ON

Minnyá érdeklődök.. de elvileg kész a paripám.. (váltó részről) szerencsére úgy néz ki,csak a tömítés adta meg magát.. és nem kellett lekapni a komplet váltót..

Link to comment
Megosztás:

Aztec bátyó..

este mini meet? kész a verdám.. Petyával cca. 7körül hozzuk el,és akkó má mehetünk is kapásbóó hozzád, hozzátok...

nem joe bátttya nekem have 2 van így Lurdy is passzos sőt még edzeni sem tudok menni elötte :)

Holnap maybe?

Link to comment
Megosztás:

nem joe bátttya nekem have 2 van így Lurdy is passzos sőt még edzeni sem tudok menni elötte :)

Holnap maybe?

Őőőőő. izé.. nem tok angolul, nem szedek elö szótárt.. a lényeg h nem jó neked ma.. :P

Holnap.. mééé? lesz holnap? amúgy asse tom még mi lesz holnap.. visszatérünk rá ;)

Van ám ma Lurdy is... :)

Ez meghívás? :D lehet akko oda kinézünk.. mikortól van ottan vki? Petya még kompressziót akar mérni az én verdámban... enyém az etalon :( ;) Lehet az enyém még ratyibb mint az övé :P

Szal mert akkor vagy elötte, vagy utána megyünk.. már ha Sz.Gab után még marad zsém benzinre :P

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy mit keres az én koszsos kis lelakott motorteremben az oktánszám állító csati, ha egyszer, a C20XE autómatikusan végzi az oktánszám állítást??

Pont ezen filóztam el én is a minap... lásd OFF Devils fórum ON

Link to comment
Megosztás:

Pont ezen filóztam el én is a minap... lásd OFF Devils fórum ON

Nincs nekem arra időm... :)

Nekem akkor jutott eszembe, amikor láttam a sok turbós csodát és ahogy azok automatikusan csinálják, de aztán 1-2, éveknek tűnő, másodperc után arra is rájöttem, hogy a C20XE is. Úgyhogy most akkor én nem értem... :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.