Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....és aztán jön a nagy büdös általánosítás... :lol:....

Nem mellesleg azt megjegyezném, hogy aki 1 ember, 1 megnyilvánulásából messzemenő informciókat von le a személy kapcsán, nem is említve a társaságot, akihez tartozik - nevezzék, nevezzük bárhogyan is azt -, nos azzal miért is érdemes fogalkozni ?

Link to comment
Megosztás:

Hahó!

'Sürgős' alvázmosás kellene nekem...tömítéseim ki lettek cserélve és jó lenne tudni hogy folyok e még valahol...mit is javallotok? Pöstön köllene...én a gubacsi útnál tudok egyet ha minden igaz de nem jártam még ott csak láttam már kiírva de fene tudja hogy mennyibe kerül ill. mennyire jó az.

Köszönném!

Link to comment
Megosztás:

Lacee, ha arra gondolsz én egyszer amikor ki akartam deryteni honnan szivárog az olaj akkor a Régi Fóti úton lévő mosóba mentem és ott fizettem be egy motormosásra. Megmondtam hogy csak a motort mossák le ha a gyújtás vagy a légszűrő vizes lesz akkor morci leszek. Tök jól megcsinálták, egyértelmű lett hogy a kartergázbevezetésnél eresztett...

Link to comment
Megosztás:

Lanti! (Aki nem is Anti... :lol: )

Örülök, hogy személyesen is megismertünk. :)

Hát ha maradtatok volna, nem bántátok volna meg...volt még rajtunk kívül egy frt-s BMW...na az volt az überkirály...már 20 m el a kör elött keresztberakta, és úgy csapódott be íven...nagyon jól nyomta... :)

Link to comment
Megosztás:

Lanti! (Aki nem is Anti... :lol: )

Örülök, hogy személyesen is megismertünk. :)

Hát ha maradtatok volna, nem bántátok volna meg...volt még rajtunk kívül egy frt-s BMW...na az volt az überkirály...már 20 m el a kör elött keresztberakta, és úgy csapódott be íven...nagyon jól nyomta... :D

igen Lanti, de már rég ota :) :)

Hát majd legközelebb! Sajnálom h nem a géjesivel voltál, megcsodáltam volna....... :)

Link to comment
Megosztás:

Miért? Csak nem valami gáz van...

Remélem ott dolgozol.... :lol:

nem csak ki kell szedni belölem 1 daganatot.. ugyhogy szerdán műtenek......... és vszinű min péntekig bent leszek, de majd kiszökök nem gond :) :)

Remélem ott dolgozol.... :)

de azért jól esett hogy olyan orvososnak látszom :) :D

Link to comment
Megosztás:

nem csak ki kell szedni belölem 1 daganatot.. ugyhogy szerdán műtenek......... és vszinű min péntekig bent leszek, de majd kiszökök nem gond :) :)

de azért jól esett hogy olyan orvososnak látszom :) :)

Komoly srác vagy ezen röhögni tucc én még a mandiműtétemtől is be voltam sz@rva durván

Akkor csütörtök Lurdy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Loboka!

Üdv neked is itt... :D

Hát még az a betegszállítós is túlzás lehet...hullaszállítő... :lol:

:) :)

Lanti!

Akkor csak ügyesen a kórházban, aztán vigyázni a 20 éves nagycsöcsű nővérkékkel...mert alattomosak tudnak ám lenni, ha altatják az embert... :) :)

Ja és most értem haza!

Morral és Demóval csak elindítottuk a Calit...az ex tulaj nem volt túl boldog... :D

De a lényeg, hogy lábon megy haza... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.