Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És én inkább "felnőttem" mint te :D Minek neked tolatóradar, inkább tennéd félre a pénzt, hogy költözhess ;)

Tényleg neked van menyasszonyod? :blush: Lesz költözés is csak ahoz nagyon sok pénz kell. Sokkal több mint ami + extra kerül a BMW-be. :lol:

Ne próbálj mindekit megérteni, mert nem fog menni :lol:

Miért ne mondhatná Tom a saját véleményét, akkor is, ha mondjuk "nem támogtja" Anti kocsijának eladását ?

Anti nagyfiú tud dönteni egyedül is, függetlenül attól, hogy más és más vélekedéséket hall és olvas :lol:

Hát pont ezt szeretném én is sugallani a mondandómmal. Nem is akarok minden embert megérteni mert elvész az egyéniség fogalma. Azért ha vissza olvas az ember elég sokan szeretnék ha nem adná el. Ellenben egyikőjüksem venné meg. Ja hogy nincs pénz rá! Akkor mostmár értem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi nem értek veled egyet.Szerintem az az audi nagyon nem jó csere alap.Nekem az a véleményem hogy semmivel se jobb autó a Te bmw-d mint bármelyikönk astrája csak sokkal fiatalabb :blush: .Szerintem talán Racce írta csak hogy ne adja el,mert mi tudjuk mekkora szívás,ugyanakkor most kezdem megérteni hogy míg eljutott idáig az volt az igazi sz@pás.El kell adni ha jön rá valami komoly vevő,de ennél az audinál sokkal jobb autókat lehet venni.

Link to comment
Megosztás:

Tomi nem értek veled egyet.Szerintem az az audi nagyon nem jó csere alap.Nekem az a véleményem hogy semmivel se jobb autó a Te bmw-d mint bármelyikönk astrája csak sokkal fiatalabb :D .Szerintem talán Racce írta csak hogy ne adja el,mert mi tudjuk mekkora szívás,ugyanakkor most kezdem megérteni hogy míg eljutott idáig az volt az igazi sz@pás.El kell adni ha jön rá valami komoly vevő,de ennél az audinál sokkal jobb autókat lehet venni.

Mondtam én egy szóval is, hogy vedd meg azt az Audit? :blush: A BMW vs GSI meg hagyuk mert nem egy kategória ezt te is mondtad. Ennek ellenére nem ülnék vissza mindennapi használatra.

Link to comment
Megosztás:

Te tudod.....

Ez nem a "Te tudod" jellegű kérdés...

Ez az "Ez van" verzió...

Sok számolgatás után is egyértelmű, hogy el kell adnom...GSI-t is, meg a Senit is...viszont ha már veszek helyette valamit, azért nem baj, ha nem egy 10seces 0-100-at produkál, mert a jelen tények ellenére hogy el kell adnom, még azért a gyorsulás az számít, és péntekenként bármivel is, de ugyanúgy ott leszek... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Más kukeszával könnyű verni a csalánt. Értem ez alatt, hogy nem kevés pénz ment el rá (amíg volt ugye) és hát nem szeretnél többet beleölni mert (ez is le lett írva már annó).

Érdekes hogy ezt pont Te mondod, aki István autójára ráköltött vagy fél misit, hogy azt még mindenképpen meg kell venni... :blush:

Antinak én a nagyobb, erősebb, jobban felszerelet és OLCSÓBB autót javasoltam. Nemtom mi ebben majerkedés. Te sem hiszem hogy átültél volna egy jól felszerelt, de 0.8 literes turbós 3as BMW-be a GSi után (ha lenne ilyen). Antinál ráadásul pont hatványozottan jönnek elő ezek a teljesítménnyel kapcsolatos dolgok.

Rákölteni pedig minden autóra lehet és kell is, függetlenül attól, hogy akar-e az ember, vagy sem.

Pont az ésszerűség diktálja azt, hogy ne egy olyan autóba üljön megint, amit majd tuningolni kell (erre írtam azt hogy ezt még egy GSi is lenyomja).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.