Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Valld be, hogy magadnak nézted...csak úgy is tudtad, hogy ha meglátom megveszem előled...ezért inkább így gáláns módon feldobtad nekem mint lehetőség...

Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy megbírkóznék ennyi pacival...meg a vipercsíkkal... :D ;) :lol:

Már csak az M3-as tükrökért megéri, nem? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Anti!

Kéne egy kis help! Venni szeretnék Gewindefahrwerket a BMW-be. Amit kinéztem az a KW Variante 1 ami 979júró. Mi a véleményed az FK Gewindefahrwerke-ről ill. melyiket vennéd? Nem kell paraszt kemény hisz ez nem arról szól. A KW Variante 2 az sára kivülről állítható Konis és azt pont azért nem venném mert úgyis alapon használnám és az is picit kemény lenne már. Vittek egy Variante 1-el szerelt ford fiesztával és teljesen korrekt volt. Szóval akkor FK milyen gátló ami megfelel a Variante 1-nek és neked mi a véleményed róla. Ja lényeges, hogy INOX legyen mert annak nem rohad össze az állító csavarja! Az egész arra megy ki, hogy az FK-t olcsóbban meg tudnám szerezni sokkal mint a KW-t.

Link to comment
Megosztás:

Az összes Fk egy kalap szar, mert puhák...és nem azért mert én koppon járok, hanem mert sokat hoztak vissza...

Az egyetlen ami jó FK futómű, ami a Gabinak is lett, az a Konival szerelt...állítható keménység magasság...

Amúgy a kw-t nem imerem ilyen téren, azt tudom, hogy kinnt leginkább ezeket használják...szar nem lehet... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.