Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gelko nem tudsz aludni???

;) :lol:

még nem mert kiváncsi voltam miket irkáltatok össze rólam...

szóval igen ma itt alszik a seni... :blush:

egyenlőre nem mondok semmit főleg nem nyilvánosan :lol: :lol: :lol:

na jó annyit hogy ha rajtam múlik akkor a kipuff repül le a kocsiról mert kintről baromi jó hangja van de bentről meg dolgozó lány hangos :D

Link to comment
Megosztás:

az meg poén volt h beálltam tankolni vele és 2 B senatoros ürge már vigyorgott meg intettek...

végignézték h tankolok, beszállok erre nem indul :D mindannyian röhögtünk....majd odaszóltak h Bendix :lol:

de utána megdícsérték h szép ótó ;)

Na legalább sikerült megtudni, hogy milyen ha nem kapja el a bendix...nekem nem sikerült megmutatnom ugyanis, pedig próbáltam...

De gondolom utána sikerült...:-)

Néztem én is amikor vitted el...pofás ki autó...de jó lenne miliomosnak lenni, és felújítani szépen...mert fantázia az van benne... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Néztem én is amikor vitted el...pofás ki autó...de jó lenne miliomosnak lenni, és felújítani szépen...mert fantázia az van benne... :blush:

egyébként azt a fejet le kellett volna fényképezni mert volt abban minden ;)

mi lesz a ha a Gsi-t viszik el ? :D

Link to comment
Megosztás:

Tőled vazze! Igyá valamit mert így még nem estél ki a fórumból e! Sok kisiskolás közbe gagyogott az itt a baj szerintem.

Na dobtam egy tonicot... :D ;)

Beszélj a Gabival szerintem ő majd mindent el fog neked mondani róla hisz ő használta...amúgy én is ilyet akartam a GSI-be...1000 EUR körül van a listaára...olyan 600 körül a beszerzési... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.