Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akár baráti társaság akár nem, kellenek vezetők, akik elintéznek dolgokat, senki nem mondta hogy te több vagy bárkinél, de ettől függetlenül én rád és atommano-ra is mint vezetőkre úgy fogok tekinteni, nem lehet mindenkinek intézkedni összevissza a klub nevében, remélem ezt te sem gondoltad komolyan, ha számodra sértő a tiszteletteljes megnevezés ne vedd magadra.. ENNYI! :unsure:

coupé arra gondolt, hogy érdeklődni te is tudsz :wacko:

meg ez ráadásul nem a klub nevében megy, emlékeim szerint egyik kör sem volt a klubra számlázva, saját zsebből fizette mindenki a részét és annyi

szóval te ugyanúgy megkérdezheted, sőt meg is rendelheted a cuccot, aztán bezsebeled mindenkitől a lét és szétosztod a pólókat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha gondoljátok nagyon szívesen leszervezem akkor én is, holnap nekiesek és goo, annyi kérésem van akkor hogy ide vagy a másik topicba kéne egy listát készíteni,(Név/darabszám/és méret..) mert ha konkrét darabszám van akkor úgy tudok alkudozni..

Hidd el nekem hogy amíg nincs pontos ár addig senki nem fog darabszámot mondani.......

Link to comment
Megosztás:

Ezt Én értem,de Te se várhatod el hogy az összes szabadidőnket azzal töltsük el hogy minden apróságot elintézzünk.....Írj nekik email és ha úgy gondolod hogy jó az ajánlatuk akkor szólj és megbeszéljük......

Itt van a terv corel file-ban

http://www.gsicaravan.extra.hu/poloeleje.jpg

http://www.gsicaravan.extra.hu/polohata.JPG

Akkor megbeszéltük, írok nekik mailt, de nekem van máshol ismerősöm a Zsinór utcában itt a 13-ban, holnap elgurulok arra személyesen..

Akkor a póló rám bízva, csak ne kezdje el más is akkor, néhány nap alatt megkeresem én a legolcsóbb, de a legjobb minőséget... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

idejében pontos j, szabadidejében meg egy szó :lol:

szerkessz gyorsan :unsure:

a vektoros szerkesztést vállalom, ha már a régit is én csináltam, asszem még megvan a régi szelepfedél is vektorban

Megcsináltam Mr. Tökéletes :lol: :wacko:

Megvan még nekem a régi,amit te csináltál.....Azt töltöttem fel ide.

Link to comment
Megosztás:

Hidd el nekem hogy amíg nincs pontos ár addig senki nem fog darabszámot mondani.......

Akkor bízd ide jó? :unsure:

vargane kft póló

lucid BT póló

dinasztiafehernemu KFT póló

Ezeket én intéztem annó, mindenhol úgy volt hogy mondtam ebből kell 100db.. akkor ha annyi kell, fele annyiból is megcsinálják, ha csak 5db, akkor teljes ár......

Köszi a pólótervet, ezzel már tudok menni...

Link to comment
Megosztás:

Megcsináltam Mr. Tökéletes :lol: :unsure:

Megvan még nekem a régi,amit te csináltál.....Azt töltöttem fel ide.

ügyes vagy, gratulálok! :wacko:

azt sejtettem, de akár lehetne rajta valamit újítani is, nem?

pl az új logó (csak akkor kell nekem andrástól az a cdr), vagy valami más elrendezés, stb.

Link to comment
Megosztás:

Olvassd vissza mennyi próbléma volt a színekkel a méretekkel meg a felíratokkal...Én csak tapasztalatból írom.....

De rád bízom :unsure:

Nem úgy lesz, leszervezem, megmondják az árat, megbeszélem veletek, ha bólintotok egyet rá akkor csináltatok egy darabot, elviszem a lurdy talira. és ha ott is jó mindenkinek, aki szeretne, akkor mehet a projekt. :wacko:

Csak iratkozzon fel mindenki, akinek tényleg kell!

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy lesz, leszervezem, megmondják az árat, megbeszélem veletek, ha bólintotok egyet rá akkor csináltatok egy darabot, elviszem a lurdy talira. és ha ott is jó mindenkinek, aki szeretne, akkor mehet a projekt. :wacko:

csak kérdés, hogy csinálnak-e egyet

vagy ha igen, az szerintem elég drága lesz :unsure:

de rád van bízva, lepj meg minket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok a másik listás topicba belerondítani, Atommanó írta hogy a régi design kell neki, na most az amit coupe belinkelt? Csak hogy rendet rakjak magamban :wacko:

Csak a régi logóval van pólóterv csinálva....A fordszámérős az én különcségem miatt született :unsure:

Amit Bazs linkelt be az az 1 póló volt.Ami nem volt túl szerencsés :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.