Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozom

Link to comment
Megosztás:

A süti nemtudtam kié, más meg nem kell mert van barátnőm :D

Amúgy nem cinkeltem én szét a kocsit csak az utángyártott lámpa az utángyártott lámpa. Asszem a hátrányait nem kell sorolon. Meghát a nyalóka lámpa nem tetszik de ez már az egyéni ferde izlésemnek köszönhető. Én csak azon csodálkozom hogy hogy bírt minket egyálltalán elviselni, ennyi hülyét egyrakáson ;)

Bár biztos hozzászokott hogy mindenki nagyon segítőkész neki és tuti ki is használja a lehetőséget (ezt nem rosszindulatból mondom, hamár van miért ne használná ki).

Jó válasz, így nem küldöm el senkinek ;)

De tízszer elmondani ugyanazt az utángyártott lámpák kapcsán ? :D

Én ajánlottam fel neki, hogy a többiek segítenek neki beszerelni - oly segítőkész velem is mindeki :( -, korábbi tapasztalatokra alapozva. Amíg nem mentem oda, addig egyedül csinálta a hátsó lámpa kiszerelését, tehát ha az lenne amit te írsz, akkor ott állt volna a kocsija mellett és várta volna, hogy a többiek mikor mennek oda "szerelni" a kocsiját :D

Amúgy az milyen érdekes, hogy amikor odamentem, akkor egyedül Gabi ténykedett elől a kocsiján és csak Istvánt kértem meg, hogy jöjjön oda, aztán a végén mindeki ott sertepertél a kocsija körül :) :(

Link to comment
Megosztás:

isis :(

irhatsz reszletes beszamolot ha uncsizol ;)

a futomu tema remlik az elvileg a hosok tere moka volt :)

jah Redi ez a "iddqd" LOL , elojottek nkem is az emlekek errol :(

Hátsó híd a pakolóban történő csúszkáláskor lett megütve, azt hiszem jubilál, lassan 3 éve asszem ;)

Hősöknél pedig nem húztam kéziféket, mert akkor keményen romboltunk volna valamit.

Link to comment
Megosztás:

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozom

vegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30at

vegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30at

vegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30at

vegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30atvegyéle30at

Link to comment
Megosztás:

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozo

unatkozomunatkozomunatkozomunatkozomunatkozom

Énisénis...valakijöjjönmááábekávézniii... :(

Link to comment
Megosztás:

na szep mondhatom ;)

amugy elvagyok szeparalva Albitol elegge ugy 30 km -el :)

de rajtunk(3an vagyunk itt) kivul nemsokan vannak az epuletben es meg csak tapasztalt kolegak sincsenek ma benn akik tanithatnanak valamit mert kivette mindenki a szabiat mara... szoval eleg haszontalan vagyok ma :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.