Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pedíg ez egy igazán szép hátsó lámap az astrához! :D Itt nálunk mit lehet kapni??? Lassan már levegőt sem! :D :D :D

Kristály lámpát, lexus lámpát... LEDes lámpát... De persze ezt nem...

Bár a Kristály nekem tetszik, de nem sötét színű autóra való. :D

Szerk.: pölö ennek világbajnokul áll. :lol:

25239_1206392639.jpg

Link to comment
Megosztás:

Kristály lámpát, lexus lámpát... LEDes lámpát... De persze ezt nem...

Bár a Kristály nekem tetszik, de nem sötét színű autóra való. :D

Hát amióta megláttam ezt az Irmscher lámpát már a kristály semkell a lexusok meg hátul úgynéznek ki mint egy zacskó cukor! (By Redline):D :D Előre meg kellene venni Angel-t de már mindenkinek oylan van :D

Link to comment
Megosztás:

Hát amióta megláttam ezt az Irmscher lámpát már a kristály semkell a lexusok meg hátul úgynéznek ki mint egy zacskó cukor! (By Redline):D :D Előre meg kellene venni Angel-t de már mindenkinek oylan van :D

Ez van... A lámpa lehet ugyanaz, csak ahogy harmonizál a kocsi többi részével az nem mindegy. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez van... A lámpa lehet ugyanaz, csak ahogy harmonizál a kocsi többi részével az nem mindegy. :D

Na ebben van igazság :D Mondjuk ha valaki a kezembe nyomná vagy találnék Angel-t szemtelenül olcsón akkor megvenném volt egy 2 részes 28 vagy 30 ért már nem emlékszem de lecsúsztam róla :D

Link to comment
Megosztás:

Na ebben van igazság :D Mondjuk ha valaki a kezembe nyomná vagy találnék Angel-t szemtelenül olcsón akkor megvenném volt egy 2 részes 28 vagy 30 ért már nem emlékszem de lecsúsztam róla:wacko:

Nekem lehet lesz egy eladó pár. :D FK kétrészes. :D

Most megyek aludni holnap meló. Sziasztok. :D

Link to comment
Megosztás:

Estét kedves fórmtársak...

Nagyon úgy néz ki hoyg elviszik a jövő héten a kocsimat és mennék egy GSi-t megnézni vasárnap kecskemét mellé, nemtudom lakik-e arrafelé GSi-s klubtárs aki esetleg ráérne és szemügyre tudná venni a gépjárművet... Őszintén szólva fél éve van meg a ez a verda és most kezdek belejönni hogy mi hol van rajta műszakilag és mit, hol kell nézni... GSi-t még legtöbbször képeken nézegettem, meg párat láttam a Ringtalin de ott sem tudtam szóbaelegyedni a tulajokkal. Ha esetleg valaki a környéken ráérne és szakvéleményt mondana a leendő vagy nemleendő verdámra nagyon megköszönném. :D

Mit takar pontosan ez a Kecskemét mellé? :D

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Ki jön holnap Lacházára???

Redi???

Mi 9-re megyünk a trélerért...aztán kiugrunk Fótra a verdáért, pakolás, pár dolog átnézése, felpaszírozás, aztán indulás...

11-re lennénk kb az Örsön, as meeting poin...vagy lehet a Lurdy is...de az kb 20 perccel késöbb...délre kb ki kéne érni...

Link to comment
Megosztás:

Húúú tényleg...pedig ez már múltkor is eszünkbe jutott... :D

Szal kell venni vagy 4 "spankót"...

Ha 9-re megyünk a trélerért, akkor fél 9 kút...de még az is lehet, hogy Piiista arra jön, és elhozza a trélert, vagy az is lehet, hogy elöbb odajon a kútra, vagy a tréleresnél talizunk vele...

Kerékkkkkúúcs meglett???

Link to comment
Megosztás:

Húúú tényleg...pedig ez már múltkor is eszünkbe jutott... :D

Szal kell venni vagy 4 "spankót"...

ja, csak óvatosan, hogy mihez kötjük ki....hallom mit csináltál az emelővel.....írtad, hogy könnyíteni akarsz de így???? :D

Meg emlékszel arra amikor AggressorAndris vontatta a SárgaZolit Kiskunlacházáról.....

Kerékkkkkúúcs meglett???

Jol elfelejtette mindenki :D De a Pistánál van. De remélem neked is van 1 tartalék :D

akkor f9 -> kút

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.