Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A nevedből mindenki arra következtett hogy nagy játékos vagy...... :P Vagy arra hogy mindenki téged lő le :lol: :sowwy: :lol: :lol:

Ebből is látszik...hogy kiszámíthatatlan vagyok...ezzel örlöm fel az ellenfelet...néha olyan hírtelen halok meg, hogy ezzel is sokkolom az ellenfelet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most végül is ez lesz? Egy "kicsit" teszel még hozzá és... és haza már nem kell menned, úgysem engednek be :lol:

Akarod tudni enne a Subinak az eddigi életét??? Én inkább nem...

Mellesleg megjegyzem, hogy összességében a 90-es évek végi, 2000 évek elején a Subik 80% pályaberjáróautó volt... :sowwy:

Amúgy igen...konkrétan az...

Link to comment
Megosztás:

Akarod tudni enne a Subinak az eddigi életét??? Én inkább nem...

Mellesleg megjegyzem, hogy összességében a 90-es évek végi, 2000 évek elején a Subik 80% pályaberjáróautó volt...

Amúgy igen...konkrétan az...

Ja, most láttam a leírását, hogy intézés alatt... Cép ótó. Kár, hogy több kép nincs róla.

Link to comment
Megosztás:

szerencsére elég szar képeket raktak fel...élőban sokkal jobb kiállása van az autónak... :sowwy:

Miért rakták fel a használt autóra???????Azt értem hogy át kell mennie egy kereskedésen mielött hozzád kerül,de hogy miért rakták fel azt nem értem......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.