Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Még nem bontott klímásat sajnos......Viszont azt mondta az Attila hogy lehet fel lehetne újítani,legalábbis valamelyiket meg szokták tudni csinálni.....Igaz ez???????Köszönöm még1x a segítséget :sowwy:

Nekem tavaly lett darabokra szedve, mert időnként "morog".

Viszont semmit rendelleneset nem talált benne a szaki, vagyis nem látszik semmi.

Amit lehetett, kicserélt benne, de még így is van hangja, ha úgy gondolja. Szóval amíg hűt, felesleges piszkálni. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tavaly lett darabokra szedve, mert időnként "morog".

Viszont semmit rendelleneset nem talált benne a szaki, vagyis nem látszik semmi.

Amit lehetett, kicserélt benne, de még így is van hangja, ha úgy gondolja. Szóval amíg hűt, felesleges piszkálni. Szerintem.

én is úgy gondoltam hogy addig nem nyúlok hozzá,míg nincs baja...de nem árt felkészülni a legrosszabbra...Utálom a meglepetéseket :lol: :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Még nem bontott klímásat sajnos......Viszont azt mondta az Attila hogy lehet fel lehetne újítani,legalábbis valamelyiket meg szokták tudni csinálni.....Igaz ez???????Köszönöm még1x a segítséget :sowwy:

nincs mit.

apu azt mondja hogy nem hallott még nem nagyon olyat hogy jol megcsináltak volna egy kompresszort, az opel nem is árul alkatrészeket hozzá, így maximum tőbb szarból lehet egy jot csinálni. Ilyet apu is csinált ilyet, mármint többöl egy jót, de a legjobb megoldás ha van egy jo bontott.

Link to comment
Megosztás:

Az FK félében Sonique ha jól tudom anno cserélt...sött nekem is volt ilyenem, és abban ugyan ki nem cseréltem, de azt tudom, hogy találkoztam az izzókkal, amikor 1-2 kicsúszott, és vissza kellett rakni...szal kicsi forrasztás ez az amaz...és szerintem megoldható... :lol:

Aham... köszi... Holnap szerintem szétszedem... Csak tudjam is összerakni. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi sárga leon:

"igen volt kis részing, pedig már hazafelé mentem

210 körül lenne kb, de most úgy néz ki rossz a légtömegmérőm"

meg merted kérdezni hogy mibe fáj egy légtömegmérő?

vagy nem akarsz még tudni az olcsó alkatrészárakról? :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már volt linkelve...olvass vissza...

Tudod...olvass is, ne csak írj... :P

amúgy van egy mtm tuningos ugyanolyan cupra mint a leendőm...most sármelléken 14.4-et ment...az már utcára hibátlan... :sowwy:

annyit dolgoztál hogy 90 oldalt kéne visszaolvasni :lol:

kicsit erösebb lenne akkor el tudnád olvasni a kadett feliratot a c hátulján, már ha nem törted volna el :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.