Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

üdv

Segítséget kérnék! Astra f sedanom van c20xe (calibra) mocival. Mikor hűvös kint a levegő (8-9 fok alatti) az autó beindítás után leáll! Nem tudja tartani az alapjáratot... mintha leállnának egymás után a hengerek (1-2 másodperc alatt), és lefullad! Próbálja felpörgetni de nem sikerül neki. Ezt kb fél percig csinálja, aztán már nem fullad le. Utánna jár rendesen.

én személy szerint a vízhőfok jeladóra tippelnék pl.. nem dob sárga lámpát (hibát) a gépezet?

:lol:

WOW! ez nagyon komoly.. nem semmi a néger srác, de a hosszúhajú csaj se!

Elég jól müködik.....Kicsit hangos a klíma kompresszor,de remélem hogy attól még müködni fog egy darabig :P :sowwy: :lol:

Enyém nem kicsit :lol:

Majd fékcsere után ha még marad pínzem, ránézetek én is.

Lobo!

Lehet csak bevizsgálást kérni, hogy mi lehet a baj, és egy sacc/kb árat a javításra? (persze nem ingyen...)

1 biztos: hogy az egyik töltö vagy vákumoló vagy milyen szelepet cserélni kell, mert valami ááálat beforrasztotta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na azt mondjátok meg, mit csináljak ah repedtfazék hangja van fordulaton a vasnak. Ma kiszedték a középdobot de a remus végre azt mondták ez má sajna kukás ugyhogy vegyek majd másikat. Lehet attól van repetfazék hangja, vagy rakjak bele gázgyorsítót? Ja ráadásul ki kelett cserélni az egész csövet mert a hátsó hídnál ketté volt repedve a cucc.

Link to comment
Megosztás:

Lobo!

Lehet csak bevizsgálást kérni, hogy mi lehet a baj, és egy sacc/kb árat a javításra? (persze nem ingyen...)

1 biztos: hogy az egyik töltö vagy vákumoló vagy milyen szelepet cserélni kell, mert valami ááálat beforrasztotta :sowwy:

de persze lehet, majd szolj hogy kb mikor jo neked.

Link to comment
Megosztás:

de persze lehet, majd szolj hogy kb mikor jo neked.

Okés!

Az még nem most lesz.. kedden vezérlés csere... májusi zsetonból szerintem marad a gyári fék csere. 1 hónap alatt nem találok szerintem komplett nagy féket, meg arra nem is lenne meg a kess szvsz..

szal lehet, hogy csak júli.. bár ránézni lehet hamarabb is lehet..ha csak tölteni kell, az meg gondolom nem egy bankrobbantós összeg.. de szerintem nem csak az lesz. mert anno volt töltve.. balos fúvókából jött is a hideg..(egy darabig), a középsőből már nem annyira.. jobbon meg szinte lókuki..

Akkor azt mondták rá, hogy lehet magában a szellőztetőben nem OK-é valami, és nem zárja el rendesen a meleget..

Hát.. tudja gyík.. de akkor se volt egy nagy "vász iszt dász".. meglássuk.. szegény vak is ezt mondta. de nem jött neki össze :S :lol:

Pehi Csabi

Legtöbb c20xe-nek szvsz ha nincs katalizátor, meg normális dob, akkor repedtfazék hangjuk van :sowwy:

Persze csak szvsz!

Link to comment
Megosztás:

szal lehet, hogy csak júli.. bár ránézni lehet hamarabb is lehet..ha csak tölteni kell, az meg gondolom nem egy bankrobbantós összeg.. de szerintem nem csak az lesz. mert anno volt töltve.. balos fúvókából jött is a hideg..(egy darabig), a középsőből már nem annyira.. jobbon meg szinte lókuki..

Akkor azt mondták rá, hogy lehet magában a szellőztetőben nem OK-é valami, és nem zárja el rendesen a meleget..

Hát.. tudja gyík.. de akkor se volt egy nagy "vász iszt dász".. meglássuk.. szegény vak is ezt mondta. de nem jött neki össze :S :sowwy:

lehet hogy tele van szeméttel, levelek meg ilyesmi ki kell takaritani majd szolok ha megyünk ki valamit csinálni és akkor ha ráérsz kijössz és megtekintjük

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy tele van szeméttel, levelek meg ilyesmi ki kell takaritani majd szolok ha megyünk ki valamit csinálni és akkor ha ráérsz kijössz és megtekintjük

Rendben! Ez szupi ötlet.

Levelek, ha a pollenszűrő környékére gondolsz, ott azért annyira nem szokott tele lenni,mert szoktam cserélni, meg tisztítani a környékét..

De majd megszakértitek :sowwy:

Sanya: LOL

Link to comment
Megosztás:

Jó estét Uraim!!

Tanácsra lenne szükségem!

Vásároltam Fk futóművet ,tudom nem a legjobb de erre jutotta a költségvetésből és

hátsókat ki is cseréltem 1 óra alatt.

Viszont az elsőknél megakadtam a lengéscsillapító azon csavarjánál

Ami bent tartja a „védőcsövében” vagy nagyon bevan rohadva vagy nem jó irányba

Indultam el ,de képtelen vagyok kilazítani. :sowwy:

Aki cserélt már első gátlót az pliz segítsen hogy, hogy a fenébe tudnám kibarkácsolni és mivel.

Köszönöm előre is a segítséget!!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét Uraim!!

Tanácsra lenne szükségem!

Vásároltam Fk futóművet ,tudom nem a legjobb de erre jutotta a költségvetésből és

hátsókat ki is cseréltem 1 óra alatt.

Viszont az elsőknél megakadtam a lengéscsillapító azon csavarjánál

Ami bent tartja a „védőcsövében” vagy nagyon bevan rohadva vagy nem jó irányba

Indultam el ,de képtelen vagyok kilazítani. :sowwy:

Aki cserélt már első gátlót az pliz segítsen hogy, hogy a fenébe tudnám kibarkácsolni és mivel.

Köszönöm előre is a segítséget!!

:lol:

Hááát satu és egy nagy csőfogó kell hozzá és már meg is tudod lazítani.

Nekem legalább is így szokott működni.

Vagy a flex :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.