Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én csak kettőt láttam a mostaniból, festékpatronost, meg a billiárdgolyóst. de én nem jövök rá hogy csinálták. ezt sztem nem lehetett előre megtervezni. amúgy én sem hiszek hókuszpókuszokban :sowwy:

Azt pont én is láttam... Billiárdoztunk a haverokkal a TVben meg pont ez ment... Amikor haverék játszottak akkor én odaültem a pulthoz és lestem ezt a sz... műsort... De a lényeg az volt hogy a pultoscsajjal jól eldumáltam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Sanyi a fok információt (hanyadik sör mondja belőled?) :sowwy: :lol:

Hatodik, de ki számolja? :lol:

Beszarás! :P Ilyen egyszerű, és tényleg senkinek nem tűnik fel! :lol: Mindegyik jobbkézre áll, csak a töltöttet teszi vissza a csaj úgy, hogy balkézre álljon. :lol: Bámulatosan egyszerű és mindenki bekajálja! :P

Link to comment
Megosztás:

Tényleg ment valaki végül is a driftre???

Milyen vóóót??? Már ha volt valaki... :lol:

Állítólag Lobo volt az egyetlen néző, de ő nem ment el, mert egyedül nem akart kimozdulni :P :lol:

jaja kinnt voltam. A hangulatfelelős csávó szerint 3-4ezer emberke volt kinnt, szerintem annyi azé nem de volt rendes tömeg. Állitólag tavaj a belső íven a lehetett állni, most csak a külsőn, mármint a legnagyobb kanyarnál ami egy mol kút kürül volt. Nem mondom hogy ez jót tett a biztonságérzetemnek, és még most is kis kavicsokat és gumidarabokat könnyezek. Az egyik szervező gyereknek sikerült kiütni a futóművet a toyotája alol egy olyan körben ahol elvileg azt nézték h tiszta e a pálya már és kb 40el ment :sowwy: :lol: Volt egy ford focus kit car ami egyszer elsokalt a külsö iven szerencsére nem nagyon, megfogta a padka, ugyan ez kicsit késöbb ott ahol lett volna egy terhelés váltás és át kellett volna forditani az autót beszaladt a nézök közé szerensére olyan helyenahol a nézők vagy 5 métert hátra tudtak menni, ha ott többen állnak akkor csunya lett volna. Volt 4-5 bmw, egy bitang nissan 200sx (naon szépen szuszugott és jol is ment) egy subatu gt 300+ pacival (nem nagyon akart keresztbe menni de amikor sikerült belengetnie akkor nagyon szépen ment) volt egy nagyon jo toyota e86 ö is nagyon jol csinálta, meg ugye volt a focus kit car, asszem kb ennyi. Jah és az egyik bmwn olyan gumi volt a narancssárgán füstölt.

Szvsz nem volt olyan nagy szám, de uri gellert szerintem magasan verte :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.