Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Holnap ha valaki elvisz a Hamzsabégi útra délután kettőre, hazafelé már elverem...kivéve ha SRT8-al megyünk odafele... :lol: :lol: :lol:

Jaa, ott van a gép? Szinte mindennap arra megyek hazafele, igaz busszal. :sowwy: Ott szokott lenni egy csomó oldtimer autó is.

Link to comment
Megosztás:

Holnap ha valaki elvisz a Hamzsabégi útra délután kettőre, hazafelé már elverem...kivéve ha SRT8-al megyünk odafele... :sowwy: :lol: :lol:

Ne mán, elvittelek volna, most miért nem tolták egy napot az utat :lol: de nem is baj, már első nap vegyem el a kedved az új vastól? :P

Link to comment
Megosztás:

Ne mán, elvittelek volna, most miért nem tolták egy napot az utat :sowwy: de nem is baj, már első nap vegyem el a kedved az új vastól? :lol:

HAHAHAHAHAHAHA.... :lol: :lol: :P

Max ráfogtam volna, hogy még nem szoktam össze az autóval...szerda délután csüt este edzés, pénteken elégtétel vétel... :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

HAHAHAHAHAHAHA.... :lol: :lol: :P

Max ráfogtam volna, hogy még nem szoktam össze az autóval...szerda délután csüt este edzés, pénteken elégtétel vétel... :lol: :P :lol:

Hát én a Seat Leon gyilkossal nem gyorsulok a héten :lol: mert jóha péntekre hazaérünk, a céges bulira. :sowwy: sok sok szép stewardess, hmm.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát én a Seat Leon gyilkossal nem gyorsulok a héten :lol: mert jóha péntekre hazaérünk, a céges bulira. :sowwy: sok sok szép stewardess, hmm.. :lol:

Reméljük asszonykád nem fórumozik :lol: :lol: Kapnál te sztyuárdeszt nista konyhabútor meg még sztyuárdesz is??? :P :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.