Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mivel a gsi topicba vagy és e legtöbbünknek XE gsi-je van volt lesz, igy talán tudnánk segiteni.... de ne kérd, hogy könyörögjünk......

Akkor itt mindenki darabokra kapja a mocit meg minden??? Nem kérem hogy könyörögj(etek). Csörög,zörög,meg néha szépen kéken füstöl pár percig. Tehát ha van valaki aki átnézné nekem a mocit. Megköszönném. B) B)

Link to comment
Megosztás:

Fel kell még venned a ritmust B)

Meg akarod keresni a zaj forrását, vagy vagy meg akarod kerestetni ?

Norbinak, mint említette Patyi Laci (06-30-922-6040) csinálta a tőkék cseréjét.

Inkább meg kerestetem. Inkább bizom a mocit egy profira. nem nagyon értek hozzá. B)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy tegnap hun voltál ? ;)

Mit kutyázol itt ?

Tombolán nyertél egy VSOP cédét ? B) B)

Tudod a fránya ósan..... amugy nem volt erőm kinézni tegnap, így is 9re értem haza és még a forumot se olvastam végig, gondolhatod milyen napom lehetett :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy tegnap hun voltál ? ;)

Mit kutyázol itt ?

Tombolán nyertél egy VSOP cédét ? B) B)

Tudod a fránya ósan..... amugy nem volt erőm kinézni tegnap, így is 9re értem haza és még a forumot se olvastam végig, gondolhatod milyen napom lehetett :D

Link to comment
Megosztás:

Hagydmá, turbós Seatos nem vegyül holmi Géesisekkel ;)

Tik voltatok szigeten végül dikk? Hajszál választott el hogy kimenjek B)

voltunk, de elég harmatos volt, szerintem kevesen is voltak és a yard megjelent 11 előtt....bár a sárga lada meg a bmw nem volt rossz :D

Lanti, coupe átmentetek még Lurdyba? Én már kész voltam inkább mentem aludni, de ugy jöttem be dolgozni mint a mosottsz.ar B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.