Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Flex, furész sziló szikszalag??? :lol: :D :D

Nem flexeltünk,ez volt az elsődleges szempont....Mindennek gyárinak kellett maradnia.Szikszalag fogyott rendesen,meg kábelkötegelő.2 lukat fúrtunk az ajtó belsejére,de azt se kellett volna.Belülről lehetettlen felcsavarozni a hangváltót,így kötegelő volt a jó megoldás..... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem flexeltünk,ez volt az elsődleges szempont....Mindennek gyárinak kellett maradnia.Szikszalag fogyott rendesen,meg kábelkötegelő.2 lukat fúrtunk az ajtó belsejére,de azt se kellett volna.Belülről lehetettlen felcsavarozni a hangváltót,így kötegelő volt a jó megoldás..... :lol: :lol:

Hát eltudom képzelni hogy van vele szívás , nemrég csináltam én is és mégcsak nem is tettem be ennyi cuccot mint ti de, ment az anyázás a részemről rendesen! Legnagyobb gondom az a motortérbe való kijutás volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát eltudom képzelni hogy van vele szívás , nemrég csináltam én is és mégcsak nem is tettem be ennyi cuccot mint ti de, ment az anyázás a részemről rendesen! Legnagyobb gondom az a motortérbe való kijutás volt! :lol:

Az ment a legkönnyebben,pedig attól féltünk a legjobban.....Azt hittem hogy a 25ös tápkábelt nem húzzuk át sosem,de sikerült....Viszont a küszöb borítás már éppen hogy felment rá :lol:

Viszont ha valaki az ajtóba akar kábelt behúzni,az gondolja át többször,mert k@rva nagy szívás....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Apropó István, október 8 sem jó nektek Erőműlátogatás szempontjából???

Jelen pillanatban,arra sincs pénzem hogy lemenjek,plusz van még mit csinálnom.Mivel igazán csak hétvégén tudok szerelni,így most minden szabad időmet erre pazarlom el :lol: ......

Link to comment
Megosztás:

Jelen pillanatban,arra sincs pénzem hogy lemenjek,plusz van még mit csinálnom.Mivel igazán csak hétvégén tudok szerelni,így most minden szabad időmet erre pazarlom el :lol: ......

Komolyan mondom mindjárt sírok! :lol: Bár lenne már annyi időm,hogy a Corsát porrá szedjem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az ment a legkönnyebben,pedig attól féltünk a legjobban.....Azt hittem hogy a 25ös tápkábelt nem húzzuk át sosem,de sikerült....Viszont a küszöb borítás már éppen hogy felment rá :lol:

Viszont ha valaki az ajtóba akar kábelt behúzni,az gondolja át többször,mert k@rva nagy szívás....... :lol:

A tápkábel nem is téma,de a küszöb nálam is pattanásig van már kábelel,pedig az enyém düzel és abban egy csomó hiányzik gyárilag. :lol:

Az ajtóátvezetőt meg ki kell tüskézni,csatikat összeforrasztani fixre(zsugorcső rá) és 22-es vagy nagyobb furóval a közepét kiszedni.Na akkor már minden átfér rajta.

Mondjuk ha az ajtót leveszed sokkal könnyebb hozzáférni.

Persze ez murva sok meló és anyázás! :D

Link to comment
Megosztás:

A tápkábel nem is téma,de a küszöb nálam is pattanásig van már kábelel,pedig az enyém düzel és abban egy csomó hiányzik gyárilag. :D

Az ajtóátvezetőt meg ki kell tüskézni,csatikat összeforrasztani fixre(zsugorcső rá) és 22-es vagy nagyobb furóval a közepét kiszedni.Na akkor már minden átfér rajta.

Mondjuk ha az ajtót leveszed sokkal könnyebb hozzáférni.

Persze ez murva sok meló és anyázás! :lol:

Ennél azért egyszerűbb volt behúzni :lol: :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Azt csipogják a madarak, hogy a bordó M6-os bömösös srác vett egy zsír új Skyline GTR-t... :lol: :lol:

huh akkor lessz vele melo rendesen mire atszereleik a tizen akárhány darab lézer blokkolot :lol:

legalabb van stilusa a srácnak ... M6, GTR ... ezutan mit fog venni :D gondba lessz ....

vagy addigra ki jön az M6GTR :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.