Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ui: sapkám megvan amúgy ? B)

Jajjhogy az a tiéd - nemtuttam jó hogy szólsz. Megvan. Visszaadom vmikor. Egyúttal elmesélheted mi volt szilveszterkor ;)

Ma először mióta XE van bent betaláltak. Békalámpás rövidszivik. 2:0 ide, de nyomnom kellett és jókor váltani, egyszer köze nem volt hozzám, egyszer meg erőből lenyomtam de akkor dadogott az övé. Remélem vti volt :blush:

Link to comment
Megosztás:

Jajjhogy az a tiéd - nemtuttam jó hogy szólsz. Megvan. Visszaadom vmikor. Egyúttal elmesélheted mi volt szilveszterkor :blush:

Ma először mióta XE van bent betaláltak. Békalámpás rövidszivik. 2:0 ide, de nyomnom kellett és jókor váltani, egyszer köze nem volt hozzám, egyszer meg erőből lenyomtam de akkor dadogott az övé. Remélem vti volt :lol:

EsküGGGYYÉÉ meg Albi,hogy 4 fölé forgattad a GSI-t ;) :D B) ja és mindíg elfelejtem odaadni,de készen vagyok a hőterelő lemezeddel :)

Link to comment
Megosztás:

Pista bizonygatta h ne menjek ki a -7 fokba ingben mert megfázom...én persze kitartottam amellett h nem....már 3 napja 38,5 feletti lázam van ;)

Engem úgy látszik Pista sapija megmentett a fagyhaláltól.

Mondjuk azt nem vágom hogy miért van meg minden ruhám ha a ruhatári biléta nálam maradt.

mindíg elfelejtem odaadni,de készen vagyok a hőterelő lemezeddel :blush:

Ja nekem se jut eszembe, nem nagyon kell nyitogatni a motorháztetőt egy GSin B)

Kössz!

Link to comment
Megosztás:

EsküGGGYYÉÉ meg Albi,hogy 4 fölé forgattad a GSI-t ;) :blush: B) ja és mindíg elfelejtem odaadni,de készen vagyok a hőterelő lemezeddel :)

Én most hétvégén kikormoltam a kicsávót 6700 nél váltottam kb :D és 100-st tankoltam ... jujj de faján ment téliguma 210 6-os úton az az 200 valósba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én most hétvégén kikormoltam a kicsávót 6700 nél váltottam kb B) és 100-st tankoltam ... jujj de faján ment téliguma 210 6-os úton az az 200 valósba! ;)

Én is kikormoltam a Vekit a Kerepesi úton... elszúrtam kettesben, jó taknyos volt az út, és elindult szépen keresztben...faja volt nagyon, bár Dettinek nem tetszett annyira...lehet a sok oszlop miatt az út mellett... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Én is kikormoltam a Vekit a Kerepesi úton... elszúrtam kettesben, jó taknyos volt az út, és elindult szépen keresztben...faja volt nagyon, bár Dettinek nem tetszett annyira...lehet a sok oszlop miatt az út mellett... B) ;)

remélem elötte azért felraktad a slickeket? :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Én is kikormoltam a Vekit a Kerepesi úton... elszúrtam kettesben, jó taknyos volt az út, és elindult szépen keresztben...faja volt nagyon, bár Dettinek nem tetszett annyira...lehet a sok oszlop miatt az út mellett... ;) :blush:

Nekem is megriszálta párszor a seggét a taknyos úton. Eddig nem is tudtam, hogy tud ilyet. Nagyon fain. B)

Link to comment
Megosztás:

Én is kikormoltam a Vekit a Kerepesi úton... elszúrtam kettesben, jó taknyos volt az út, és elindult szépen keresztben...faja volt nagyon, bár Dettinek nem tetszett annyira...lehet a sok oszlop miatt az út mellett... :blush: :D

:lol: :) Pedíg nem kellene parázzon tavaly tenyerted a szlalomot a BW-n B) Igaz nem a vekivel.... de kormány kormány + összekerék szal! :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.