Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hácőőő,tegnap elhoztuk Zimával Anti ex C-jét,jól eszembe is jutott az a rengeteg szop.s,amit átéltünk amikor készült,még Lacival is nosztalgiáztunk (harapómájas:D) na mindegy...szóval ez van:P egyúttal nekem is lett egy C-m:),ha kérdezik minek...csak!B)

Link to comment
Megosztás:

Hácőőő,tegnap elhoztuk Zimával Anti ex C-jét,jól eszembe is jutott az a rengeteg szop.s,amit átéltünk amikor készült,még Lacival is nosztalgiáztunk (harapómájas:D) na mindegy...szóval ez van:P egyúttal nekem is lett egy C-m:),ha kérdezik minek...csak!;)

B) :blush:

Nekem meg kész lett a kuplungom, kívülről jól néz ki... :D

IMAG0040_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

IMAG0043_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMAG0044_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Meg lett nagyobbítva az egész (~235mm), cserélve lett a nyomólap, és kerámia betéteket kapott.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor gyorsan be vele a helyére... B)

Aztán márc 21 nézzük mit tud... ;) neked legalább a váltód is jó...szal irány a 12.99-es idő... :P

Megnéztem a másik váltómat is a Lacinál, csak a 3as szinkron lett összeégve, egyébként elvileg okés. Szóval lassan oda is rendelhetem a szinkron szettet. Vagy majd megveszem tőled a kettes hibás váltódat vasárban és heggesztek belőlük egy tutit. :blush: :lol:

12.99-et nem hiszem, hogy tud a Cali, max 200-on. :) Ez nem Vectra... :D

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a másik váltómat is a Lacinál, csak a 3as szinkron lett összeégve, egyébként elvileg okés. Szóval lassan oda is rendelhetem a szinkron szettet. Vagy majd megveszem tőled a kettes hibás váltódat vasárban és heggesztek belőlük egy tutit. B) :lol:

12.99-et nem hiszem, hogy tud a Cali, max 200-on. :) Ez nem Vectra... ;)

Én a 0-100-ra gondoltam... :blush: :D

Feri ment a Vekivel 17-es kerékkel 13.3-at ledadogós 3-as 4-essel...lehúzott alblakkal, szar váltóval...Pirisi Csabi anno ment 12.95-öt jóval elavultabb technikával (ha jól rémlik...nem volt még nagy befecsi, nagy AC stb...) szal én simán elképzelhetőnek tartom, hogy ha jól váltogatsz, és minden hipiszupi, akkor meg lehet csinálni... :P

Hát még nem tom mi legyen a váltómmal...Van egy lehetőség egy patent állapotú f28-ra...120e...

Link to comment
Megosztás:

Hácőőő,tegnap elhoztuk Zimával Anti ex C-jét,jól eszembe is jutott az a rengeteg szop.s,amit átéltünk amikor készült,még Lacival is nosztalgiáztunk (harapómájas:D) na mindegy...szóval ez van:P egyúttal nekem is lett egy C-m:),ha kérdezik minek...csak!B)

de gazdag valaki, már 3 autód van? Megyek vissza bringaszervizesnek akkor ha így megy

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.