Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Arra az astrára gondol ami egyszer kintvolt az infónál..meg gondolom sokszor :) onnan mentük talán TBChez... ha jól rémlik..

Csabival nyomultak elöttünk. szal ő gondolom tuti ismeri. meg Sonique is sztem... mint a videóból sejthető...

A "sima" astra meg amiből videózva lett, annak a tulaját én is ismerem.. én vok :) :)

Kiváncsi voltam, mennyivel gyengébb egy "sima" :wink: astra..

Link to comment
Megosztás:

Én is hason cipőben volnék, most perpill rakosgatom a maradék setont jobbra balra, hogy készen legyen már a vas!

az utobbi pár hétben (honapban) kicsit sok a melo és szét vagyok csuszva de most mi is a baj a te autoddal? vmi olyasmiről votl szó hogy összerakod a belsejét rendesen, de most látom hogy eladod az üléseket

so akkor _lassan_ ird hogy mi is van és hogy :)

Link to comment
Megosztás:

Aztec:

Pedig volt róla szó. irtam vhol.. talán még képet is linkeltem... vagy csak akartam? De irni biztos írtam, mert nem tudtam én se hogy mi a csöcs lehetett.. de nekem a sárgapilács is éget... és kivillogva kijelezte hogy a jelszint magas vagy alacsony.. már nem is tom...

a videókhoz.. ha az én verdámból vannak véve, akkor ha figyeltek a váltásokra, 1.. nem tom mennyi olyankor arra nics időm :wink: 2: 100km/h, 3: sacc 150km, 4 ha kihuzatom,bár ezeken asszem ilyen nem volt, olyan 180 körül van.. illetve ott szoktam váltani az 5.et.. :oops:

Ez mondjuk a suhanós videohoz érdekes.. mondjuk van többször is hogy visszaveszek a gázból.. akkor még nagyon jól ment a vas...

JAja.. és az F18+ os válto cuki nagyon.. és harmadikban is.. sokakat ott "tréfáltam" meg vele.. lehet látni a suhanos videon is... majdnem megtolom az elöttem lévöt,ha nem veszek vissza.. aztán jött a kanyar .. kopott hátsó gumik :?

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy hagyják az F20-as váltót, ami bírja egy darabig, vagy F28 (ez a 6 sebességes...) és lezárják a hátsó hajtást róla... :wink:

Üdv.: Atommanó

nem lezárni kell a hajtást te :)

mivel az oszto mü oda csatlakozik be

és ide fog a jobb oldali féltengely is ..

csak att kell alakitani hogy ne osztomüvet fogadja hanem a féltengelyt :)

Link to comment
Megosztás:

Sonique papa mikor lesz 1ben a céhúszleted?

Blokkolnám az első demoköröket :wink:

Pista, Norbi megnyugtatás csak üléseket adom el nem árulom ki az egészet :) Minek álljon itt feleslegesen 1 szett ülés, a pénz meg amúgy is hijján!

(jah ezt nem mondtam januárban vízvezetékösszemomlás volt akkor 470 most 80e-m bánta, mivel jelenleg régi családi házunkban élek Nagyimmal nomeg kedvenc kutyámmal, de sajnos 1ik sem keres eleget :) )

most még mindig karter, olaj, szilentek, toronycsapágy, gumi és utána bele 1-2 tank benzin vezetek min 1000km-t ha meguntam ültetőrugó meg 1éb okossságok! Csak most az említett okok miatt szünetel a gsi projekt, de ezt is pozítívan fogom fel: nekem is van 1 c20letem csak éppen csővekben meg szerelési anyagokban :)

Link to comment
Megosztás:

no és végül milyen szelepek kerültek bele ??

és hova vitted gépmühelybe ?

legfögképp mennyi volt??

Szerencsére "csak" szívó szelepeket kellett cserélni ,gyárit kapott ,maga a gépmunka a Szeles Gabi ajánlotta műhelyben történt 36000Ft ez tartalmazta a (nyomáspróbát((olaj,víz)) ,síkba köszörülést ,szelepfészkek köszörülését ,8db szelepvezetőt és a szelepek beszerelését)

Sztem ha jó lesz és nem hullik szét 2 hónapon belül akkor megérte ennyiért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.