Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

akkor be sem kell rakni

csak elviszem egész pillangot és rá kell dugni alapjaraton oszt viz ... ha mukszik akkor jo

Mármint a komplett pillangó házat kell kicserélni???Mert normál helyzetben müködik,csak ha pörgetem akkor nem esik vissza rendesen....

c18xe-n van ilyen?

Link to comment
Megosztás:

Mármint a komplett pillangó házat kell kicserélni???Mert normál helyzetben müködik,csak ha pörgetem akkor nem esik vissza rendesen....

c18xe-n van ilyen?

nem hanem az enyemet nem kell szétszedni csat atdugni a csatit mert ugyis alapjarat szar .....mert a pillango helyzete ugyan az alapjaraton

Link to comment
Megosztás:

Van neked,vagy bárkinek ilyen kapcsolója?Mert ez se túl olcsó cucc :huh:

Ha lacházáig kibírod még, akkor viszem a műszerem és tesztelhetjük.

Feltéve, hogy 10-lábas diag csatid van. Ha 16-lábas, akkor is meg tudom nézni, csak mókolni kell vele.

A DIS-es XE-ken, a V6-okon és a LET-eken van olyan elvileg. De ki is lehet mérni az ellenállását egy multiméterrel.

Link to comment
Megosztás:

Mármint a komplett pillangó házat kell kicserélni???Mert normál helyzetben müködik,csak ha pörgetem akkor nem esik vissza rendesen....

c18xe-n van ilyen?

Amikor nekem rá volt rakva computerre mutatta srác, hogy azt is lehet látni mikor nyit vagy zár a pillangó szelep potenciometer.

Neked nem toom mit produkána, mert más a működési elve.

Link to comment
Megosztás:

nem hanem az enyemet nem kell szétszedni csat atdugni a csatit mert ugyis alapjarat szar .....mert a pillango helyzete ugyan az alapjaraton

Ezt annyira nem értem.... :huh: Ha normálsian használom akkor jó az alapjárat,tehát ha rádugjuk csak úgy a csatit akkor nem fog kiderülni hogy jó vagy sem,mert akkor müködik rendesen :) Viszont ha nem szedjük szét csak rádugjuk akkor lifegő pillangóval kocsikázunk :D :D

ha ugyanaz a pillangó ház,akkor pillanatok alatt ki tudom már cserélni :lol: :ma csak 5x szedtem szét :D

Link to comment
Megosztás:

Ha lacházáig kibírod még, akkor viszem a műszerem és tesztelhetjük.

Feltéve, hogy 10-lábas diag csatid van. Ha 16-lábas, akkor is meg tudom nézni, csak mókolni kell vele.

A DIS-es XE-ken, a V6-okon és a LET-eken van olyan elvileg. De ki is lehet mérni az ellenállását egy multiméterrel.

Nem hiszem hogy megyek lacházára.....Ha megyek akkor sem az astrával,de köszönöm.....Max tényleg szétkapjuk Anti kocsiját éjjel :huh: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor először szétszedtem az alapjárati mocit akkor tisztítás közben és utána megjárattam kis csavarhúzóval. És még mikor piszkos volt akkor volt mikor felakadt az egyik oldalra. Amúgy soha nem volt bajom az alapjárati mocival, de már kétszer kipucoltam a biztonság kedvéért. Haveromnak volt egy pluszba ami benzines befőttes üvegben ázótt mindíg :huh: :) :D

Nem lehet nálad az a gond mikor meghajtod teljesen bezár és felragad az ablak, mertt hiába pontos az összetétel akkor is lehet látni rajta berágódásokat.

Link to comment
Megosztás:

Na piroskától búcsuzol te is ??? :D 210 ezer ft te az nem enyhén sok , hanem KU...VA sok! Annyiból már nem oktáviát fizethetnél havonta :huh:

Hát igen, pont ezért agyalok a dolgon, csak nem kis döntés, még aludnom kell rá néhányat, ha sajátom lesz akkor a szerviz és minden egyéb költség az enyém lesz, most meg napi 7000Ft s semmi dolgom nincs akármilyen baja van a kocsinak. De mindenképp a saját mellett szólnak az érvek, mert ez így kidobott lóvé, a saját meg nagyon sokat veszít az értékéből a havi 8000-15000Km belemegy, de mindenképp maradna benne saját lóvém 5 év után, mert csak 5 éves korig lehet dolgozni a Zónában, a bérlés meg ugye mint az albérlet, kidobott pénz! :)

Link to comment
Megosztás:

De számoljuk bele, hogy nem a te lóvéd áll benne, ha kell téligumi adják, ha féket kell cserélni csinálják, ha összetöröd kifizeted az önrészt, és másnap gurulsz a másikkal...ha bármi gáz van rögtön ott a kövi....nem a sajátodba tolod a km-t...szóval relatív az a 210...

Igen ez pontosan így van, egint jól nyomod :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.