Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kabrio is meg a niva is fehér...na meg a senator is meg a caravan is....

volt egy kép valahol ahol egy daihatsu applause/ suzuki baleno volt átmatricázva impreza-nak azt keresem csak nem találom

Dááááájháccccúúú volt és nem csak matricázva <_<

Volt aszon szárny és beömlő is elől, meg arany felni :)

Link to comment
Megosztás:

Hát itt tartok most: nem lesz úgy fest v6 turbó, nincs fölös millám megépíteni <_< , ezért...

Eladósorba került szeretett kis motorom az astrából. 3.0 v6 x30xe moci Omega mv6-ból. Átépítve c25xe és c20xe cuccaival keresztmotorra. Passzol astra, kadett, vectra, calibra, corsa típusokba, de berakható hosszába így is. 242 Le, 313 Nm, autóban van, kipróbálható, beszerelésben segítek, akár itt helyszínen. Adom mellé a teljes kipufogó rendszert, dupla 50-es full saválló, középdobbal és végdobbal. Ár kompletten 350.000,- Ezzel már nincs munka, csak betenni és menni. Nagyon jól megy, gondolom nem kell ecsetelgetnem. Érdeklődni itt, vagy Tel.: 0670/361-5984 vagy gsi001@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

és akkor mi lesz???

Megy bele vissza a gyári moci, és egész autó elad?

Aztán veszel valami gyárilag bitangot? <_<

ezt most még igazából nem tudom. agyalok leten is. de az astrát meg akarom tartani. pfff. valaki ki tud vonatni egy autót úgy hogy csak a papírokat kérik, autó komplett nálam marad? ilyen ismije valakinek??? akkor könnyebb lenne eldöntenem mit is akarok :)

ja amúgy m3-akat nézegettem, de elég ratyik, és ha javítani kell, na az gáz. így hát a jövő ködös.

Link to comment
Megosztás:

Meséld már el, hogy mi lenne a divatpia ismérvei ?

Túl erős a promociója és ennyi ? <_< :) :)

Ez hasonló dolog,mint amkor haver azzal jött,hogy a legjobb sör a világon a heineken.

Aztán ittam vele Carlsberget,egy Faxe-et és mindjárt más volt a véleménye.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.