Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha mindenki annyit használná a kocsit mint a kadettosok,akkor ezeket se kellene szerelni :) :D

hát szerintem eddig simán használtam én is mindennap az autót és ezzel nem vagyok egyedül a kadettosok között, ne a Dinyből meg a Szabiból indúlj ki, sőt a sok tuning meg gyári autó közül még vontatni is csak én tudok ugye.

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem eddig simán használtam én is mindennap az autót és ezzel nem vagyok egyedül a kadettosok között, ne a Dinyből meg a Szabiból indúlj ki, sőt a sok tuning meg gyári autó közül még vontatni is csak én tudok ugye.

Azért ne sértődj meg megint.... :D :) :D :D

Hálás is vagyok érte :D

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem eddig simán használtam én is mindennap az autót és ezzel nem vagyok egyedül a kadettosok között, ne a Dinyből meg a Szabiból indúlj ki, sőt a sok tuning meg gyári autó közül még vontatni is csak én tudok ugye.

Kadettosoknak pénzük sincs h tankoljanak igy nem is kopik legalább a kocsi......

Ó utcában láttalak István gondolom már hazafelé mentetek (fél 3-kor :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.