Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most nézem ki unatkozik ennyire topic neveket illetöen

Látod , átvették az uralmat.... lassan mi GSI-tulajok ki leszünk szorítva , akárcsak 2020 -ban ülnek a romák a parlamentbe és a kezükkel malmozva elhangzik egy mondat: Mi legyen ezzel a magyar kérdéssel? :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

úgyhogy nem unatkozok... :lol:

Misem unatkozunk, úgy látszik minden éven ez lesz, legalábbis karácsonykor, tavaly előtt én feküdtem a kórházba karácsonykor, tavaly a feleségemek volt veseköve, most meg szimntén betegség jött a családra karácsonyra. :rolleyes: Viszont ez egy kész sztori, de mit is csodálkozom hiszen ez Magyarország, tegnap előtt este elkezdett a feleségemnek görcsölni a gyomra körül, ez egyre rosszabb lett, így hajnal egykor elmentünk az ügyeletre, ahonnan elküldtek egy másik ügyeletre, ott kapott szurit meg gyógyszer, és azt tanácsolták hogy menjen el a háziorvosához majd az ad beutalót, másnap vagyis tegnap délután elment addig fájdalmakkal küzdve, csak délután tudott mert akkor rendelt a házi orvos, az adott neki egy beutalót a béketéri sztk-ba, ott megröntgenezték de nem találtak semmit, de a fájdalom maradt már a fájdalomcsillapító sem segített, átküldték a honvéd kórházba, ott 4 órás várakozás után meg megultrahangozták és kiderült hogy van az epevezetékbe egy 7 milliméteres kő ami teljesen elzárta, végre megvan a baj, még egy óra várakozás és mehetünk a nyirő gyula kórházba, ott beavatkoznak míg még nincs hasnyálmirigy gyulladás, de sárgaság már volt elég szépen a máj funkciók miatt :blink: szóval átmentünk oda, ott közölték hogy ők ezt nem tudják kezelni, nincs megfelelő műszer erre, nem is értik miért küldték ide, annyit tudnak csinálni, hogy adnak egy ágyat és reggel megpróbálják a máv kórházat ott van ilyen tükrözős cucc csak ott meg orvos nincs erre most, na jó kapott egy ágyat úgy hajnal 3 körül, mi meg a lánnyal hazajöttünk, 4 körül felhívott a feleségem hogy nagyon rosszul van így viszi egy mentő vissza a máv kórházba, ott infúzióra kötötték, és tolták a fájdalomcsillapítót addig amíg nem fogadja a máv kórház, reggel 7-8 között átvitte egy mentő oda, ma délbe beavatkoztak, elméletileg ha minden jól megy 28.-án jöhet is haza.......... lesem írom azt a rész ami nem ide való, csak felbaszom az agyam megint

Link to comment
Megosztás:

Misem unatkozunk, úgy látszik minden éven ez lesz, legalábbis karácsonykor, tavaly előtt én feküdtem a kórházba karácsonykor, tavaly a feleségemek volt veseköve, most meg szimntén betegség jött a családra karácsonyra. :blink: Viszont ez egy kész sztori, de mit is csodálkozom hiszen ez Magyarország, tegnap előtt este elkezdett a feleségemnek görcsölni a gyomra körül, ez egyre rosszabb lett, így hajnal egykor elmentünk az ügyeletre, ahonnan elküldtek egy másik ügyeletre, ott kapott szurit meg gyógyszer, és azt tanácsolták hogy menjen el a háziorvosához majd az ad beutalót, másnap vagyis tegnap délután elment addig fájdalmakkal küzdve, csak délután tudott mert akkor rendelt a házi orvos, az adott neki egy beutalót a béketéri sztk-ba, ott megröntgenezték de nem találtak semmit, de a fájdalom maradt már a fájdalomcsillapító sem segített, átküldték a honvéd kórházba, ott 4 órás várakozás után meg megultrahangozták és kiderült hogy van az epevezetékbe egy 7 milliméteres kő ami teljesen elzárta, végre megvan a baj, még egy óra várakozás és mehetünk a nyirő gyula kórházba, ott beavatkoznak míg még nincs hasnyálmirigy gyulladás, de sárgaság már volt elég szépen a máj funkciók miatt :lol: szóval átmentünk oda, ott közölték hogy ők ezt nem tudják kezelni, nincs megfelelő műszer erre, nem is értik miért küldték ide, annyit tudnak csinálni, hogy adnak egy ágyat és reggel megpróbálják a máv kórházat ott van ilyen tükrözős cucc csak ott meg orvos nincs erre most, na jó kapott egy ágyat úgy hajnal 3 körül, mi meg a lánnyal hazajöttünk, 4 körül felhívott a feleségem hogy nagyon rosszul van így viszi egy mentő vissza a máv kórházba, ott infúzióra kötötték, és tolták a fájdalomcsillapítót addig amíg nem fogadja a máv kórház, reggel 7-8 között átvitte egy mentő oda, ma délbe beavatkoztak, elméletileg ha minden jól megy 28.-án jöhet is haza.......... lesem írom azt a rész ami nem ide való, csak felbaszom az agyam megint

:rolleyes: és erre fizeted a tb-t...sejtem mit érzel...

Link to comment
Megosztás:

...

Hát ez szomorú... jobbulást...

Mi tavaly hasonló köröket játszottunk végig egy perforált vakbéllel egy lányismerősömet hurcoltam végig 5 kórházban, és mindenhonnan kiraktak minket, az utolsóban már ott tartották, miután összeesett mint egy rongybaba... :rolleyes:

Kerepestarcsán volt a legkomolyabb, ahol a doki közölte, hogy a tünetek alapján 100% a perforált vakbél, de ő sajnos egyedül van, és a betegfelvétellel van megbízva ezt viszont rögtön műteni kell... mentő viszont nincs náluk bent, és hívni nem hívhatnak... hát mondom király, akkor mit csináljuk... azt mondja, hogy siessünk át egy másik kórházba... :blink: , aztán amikor mondtam, hogy most itt ez a 4. ahonnan elküldenek (volt ahol azért nem fogadták, mert szigetszentmiklósi lakcíme van!)...

Aztán végül áttelefonált a Délpestibe, hogy ott már tuti, hogy fogadják, és készítsék a műtőt... na így végül megoldódott, picivel később már műtötték is...

Link to comment
Megosztás:

én ahogy ismerem magam az elsö helyen pofán vertem volna a dokit ha elküld :rolleyes:

azért elég gusztustalan ami itt folyik mint egészségügy ....

még jo hogy anyámnak amikor a szivinfarktusa volt még a nagy korhaz reform elött volt .. 2-3 éve asszem igy vele még nem szorakoztak vitték az elsö korházba és egyböl mütütték ...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez szomorú... jobbulást...

Mi tavaly hasonló köröket játszottunk végig egy perforált vakbéllel egy lányismerősömet hurcoltam végig 5 kórházban, és mindenhonnan kiraktak minket, az utolsóban már ott tartották, miután összeesett mint egy rongybaba... :rolleyes:

Kerepestarcsán volt a legkomolyabb, ahol a doki közölte, hogy a tünetek alapján 100% a perforált vakbél, de ő sajnos egyedül van, és a betegfelvétellel van megbízva ezt viszont rögtön műteni kell... mentő viszont nincs náluk bent, és hívni nem hívhatnak... hát mondom király, akkor mit csináljuk... azt mondja, hogy siessünk át egy másik kórházba... :blink: , aztán amikor mondtam, hogy most itt ez a 4. ahonnan elküldenek (volt ahol azért nem fogadták, mert szigetszentmiklósi lakcíme van!)...

Aztán végül áttelefonált a Délpestibe, hogy ott már tuti, hogy fogadják, és készítsék a műtőt... na így végül megoldódott, picivel később már műtötték is...

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Nálunk egy éve volt ez nagymamámmal. rosszul lett, be az sztk-ba és ott mondták h vigyük be a Péterfybe. mentő persze nem volt. ott "ellátták" vagyis inkább csak kapott egy ágyat. másnap közölték h át kéne vinni egy másik osztályra a Péterfyn belül. Szerencsére bátyám pont a IIes bel-en dolgozott és el tudta intézni h soron kívül felvegyék oda de persze mentő akkor sem volt hanem én vittem át.

jobbulást !

Link to comment
Megosztás:

Nálunk egy éve volt ez nagymamámmal. rosszul lett, be az sztk-ba és ott mondták h vigyük be a Péterfybe. mentő persze nem volt. ott "ellátták" vagyis inkább csak kapott egy ágyat. másnap közölték h át kéne vinni egy másik osztályra a Péterfyn belül. Szerencsére bátyám pont a IIes bel-en dolgozott és el tudta intézni h soron kívül felvegyék oda de persze mentő akkor sem volt hanem én vittem át.

jobbulást !

De mi van ha nincs kocsid? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.