Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem bizti hogy lentebb lesz! Legalábbis nekem a Futó kolega ezt mondta. Van némi sulykülönbség a sima Astra és a Gsi között (nem az Aztec-félére gondolok :( ).

1ébiránt nekem meglepő módon nem sokat emelkedett miután kivettem csak a segge 2cm-t max :wink:

amúgy Wolfi csont nélkül bemegy :wink:

legalábbis mi csont nélkül tettük be anno fehér aszmámba :(

Link to comment
Megosztás:

hemi!

mit csesztem el olyan csúnyán rajta?

mert úgy csináltam ahogy a fáma mondotta de mégse jött ki a lépés!

és KÖSZÖNÖM :oops:

Elöször jó helyre raktad! Csak a képek helye és mérete volt "problémás" . Né majd meg most holvan.

A MOTE Hírekbe nem lehet hosszú cikket pakolni. Rövid 1-2 soros híreket szabad. Pl Atommanó autója még mindig füstül. Vagy PetiGSI, SXP, IQBéla még mindig nem tagja a szekciónak:)) Ilyeneket...

A cikkekhez 400 széles képeket használj. Érdemes továbba nem egy könyvtár alatt tartani a képeket.

Nézd át mit műveltem.

Link to comment
Megosztás:

A rángatás oka lehet még a gyertyakábel, vagy akár a légtömegmérő, vagy a lambda szonda is...

Amúgy Én többmindenkit kérdeztem korábban gyertya ügyben és legtöbben a gyári 2 pólusút javasolták... :wink:

Üdv.: Atommanó

OK

Kösszi,akkor ugy látszik át kell néznem a dolgokat...

:roll:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este óta ezt irja a fed.comp.-om:Pastiglia Freni

Ma rájöttem :kopottak a fékbetétek :idea: :roll: 8) :oops:

hehe!!

neked is olaszul dumál az autód!!!! :( :(

nekem meg vmi olyat irt, hogy "Anabagl. Luci. Retr.", vagy mi a pöcs 8)

egyébként nekem mindig kiírja a Pastiglia Frenit, pedig szinte új betéteim vannak, de biztos szar a jeladó....

Link to comment
Megosztás:

A brems belage vagy mifene az nekem is jáccik mindig, tutti a jeladó szaraxik!

Az milyen elven müködik?

a féknyereghez csatlakozik egy kábel-nézd meg a kontaktott , hogy jó-e(tisztisd meg)

De ha leveszed a kereket és megnézed a fékbtéteket és a már nem sok van kb-1-2 mm-er akkor jól müxik a comp.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.