Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igazából semmi különös...már most jól látok, csak a fények kicsit erősek még... utcán csak napszemcsi...

Vezetni bár mát tudnék, de péntekig még nem ajánlatos...

Fájdalom semmi, néha picit szúr, meg könnyezik a szemem, de absz. elviselhető, kibírható...

Ma voltam kontrollon, minden faja, nincs gond, még holnap is megyek akkor leveszik a védőlencsét...

Sokan mondják, hogy ennek, vagy annak visszaromlott utána...ez tévhit... vissza nem romlik, hanem annyit amúgy is romlott volna az aktuális állapothoz képest... ezért fontos, hogy olyan stádiumban műtsék, amikor már nincs romlás!

Az én fajta műtétemnél (PRK Hullámfrontelemzéssel) először szarabb, és utána javul még a látás...nekem ha már csak így marad király, mert 120%-osan látok most, a végére 140%-ot ígértek! Meg nem kellett sokat sem leszedni, mert 2dpt-ám volt, más meg 8-9-el megy oda, ott már neccesebb a teljes siker...

Jól hangzik. Egyik haver megcsináltatta -bár ő nagyon gyengén látott - és még szemüveges maradt. Állítólag előfurdul ilyen is...mondjuk a rászánt x százezer Ft miatt kicsit csalódott :(

Az a baj h nekem is romlik a látásom -távolra - sötétben szemüvegben vezetek mááár :excl:

Link to comment
Megosztás:

Jól hangzik. Egyik haver megcsináltatta -bár ő nagyon gyengén látott - és még szemüveges maradt. Állítólag előfurdul ilyen is...mondjuk a rászánt x százezer Ft miatt kicsit csalódott :(

Az a baj h nekem is romlik a látásom -távolra - sötétben szemüvegben vezetek mááár :excl:

egy ügyvéd úrhoz illik a szemüveg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jól hangzik. Egyik haver megcsináltatta -bár ő nagyon gyengén látott - és még szemüveges maradt. Állítólag előfurdul ilyen is...mondjuk a rászánt x százezer Ft miatt kicsit csalódott :excl:

Ha a szódásüvegből lett egy könnyű 1-2 diptriás szemüveg az azért annyira nem pénzkidobás.

Volt olyan osztálytársam aki ugyanígy járt, de ő b@szott boldog volt amikor a 3 centi biztonsági üveg helyett csak egy sima szemüveg kellett neki :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.