Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Rc-k keresgélése közben találtatok vmi normális boltot/weboldalt ahol monjuk nem 5-5 autó van és pont.

Nem igazán találok semmi olyan helyet ahol lehetne szemezgetni mindenhol szegényes a választék.....

1x bizti veszek egy ilyen szerkezetet, csak még fel kell nőni hozzá :D :) :)

választáskor azt is kell nézni, hogy az alkatrész utánpótlás milyen hozzá. Nekem pl a HPI-re azért esett a választás mert lehet kicsit drágább bár ez se biztos de eddig a legtöbbet 4 napot kellet várnom egy alkatrészre mikor nem volt raktáron. Még a Kyosho az ami nagy, a mamutban voltam az üzletükben, meg dunakeszin is, jó hely, olcsók és nagyon nyomják itthon. Ők építették az itteni on-road, off-road pályát is. Általában egy gyártó mindegyik kategóriában csinál kb 3 modellt és kész. Enyimből pl van 2,5ccm az enyim ami 3ccm és van a durva ami asszem 4,5ccm de az már állítható lengéscsillapító meg stb. Ezek az rtr-ek (Ready to Race) tehát összeszerelt szinte azonnal indításkész autók. Aztán persze mindenki árul darabokban is meg lehet összerakni mint a legót is :D

Ők árulják a HPI-t itthon, vannak a lurdyban is.

Kyosho

Ha jól tudom 4 nagy márka van itthon de persze ezeknek vannak a másolatai is ami nem feltétlen rosszabb mint az eredeti és kompatibilis.

Link to comment
Megosztás:

az a 20xe.. de mé XEJ? ezt nem tudom.. jó azért tudok aludni... csak érdekel...

Én úgy tudom, hogy az 20XEJ ugyanúgy 150 lovas, mint a C20XE, csak nincs katalizátor, meg KS-es a hengerfej.

A 20XE meg ugye gyárilag is 156 ló. De lehet, hogy rosszul tudom. Engem is érdekelne, ha másképp van. :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap hozhatod is és majd én bejáratom :D :)

mégse viszem ki ahogy mondtam, sajnos a tavalyi parkoló beli tapasztalat nélküli ökörködések megtették a hatásukat. Kuplungot is kellet vennem mert az is elkopott, a difiket be akarom zsírozni mert azt még nem csináltam mióta megvettem, akarok egy indítópadot mert most a berángatástól megint hólyagok virulnak az újaimon és van egy két dolog amit újítani szeretnék rajta. Inkább most nem kapkodom el az össze rakást. Most éppen egyben van de csak azért raktam össze, hogy kipróbáljam a mocit. Futott most egy tank benyát és holnap szétkapom a difiket. Egy fogaskerék kell a váltóra ami januárban jön meg a boltba mert most nem jött, de most már tudom, hogy csak menetrögzítővel lehet berakni a mocit, ugyanis azért ette a spúrkerekeket, mert rázkódott a moci kb egy ezred mm-t. Hihetetlen de így van. A váltó fogaskerék meg a kavicsfelszedésektől kopott meg most meg azért enné a spúrkereket. Az aksik szarok tehát kell majd normális ceruza aksikat vennem. Fényképező gépbe még jók de az eggyik most mértem és cellazárlatos a többi meg már 1,2-ről indulnak de már nem tartják úgy a töltést. Mire jön a jó idő remélem ezeket apránként meg tudom venni. Igazából az aksi a drága csak de abból kell a távba 8db és 4 az autóba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.