Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Arról, hogy milyen bosszantó is tud lenni egy esetlegesen zajosabb gumi, egy olyan akusztikailag igencsak kifinomult járműben, mint egy 20 éves, "tuningkipuffos" Opel, vagy BMW. B)

Gyakorlatilag szembeköpöd a kifinomult enteriőr-akusztika tervezőjét azzal, hogy ha felrakod ezt az alsóközépkategórás fost egy ilyen luxuslimuzinra. :D

Link to comment
Megosztás:

Gyakorlatilag szembeköpöd a kifinomult enteriőr-akusztika tervezőjét azzal, hogy ha felrakod ezt az alsóközépkategórás fost egy ilyen luxuslimuzinra. B)

elnézést, hogy mertem értelmesen kérdezni valamit, akkor ülj be az én 20 éves astrámba, rakjunk fel rá egy hangos gumit és megkérdezem majd az M0-n ahol 110 a max, hogy zavar e a búgás, mert bármilyen hihetetlen hallani lehet simán

Link to comment
Megosztás:

elnézést, hogy mertem értelmesen kérdezni valamit, akkor ülj be az én 20 éves astrámba, rakjunk fel rá egy hangos gumit és megkérdezem majd az M0-n ahol 110 a max, hogy zavar e a búgás, mert bármilyen hihetetlen hallani lehet simán

Én sem szerettem a niván a gyári voltyre gumikat. nagyon hangosak voltak 110nél B)

Link to comment
Megosztás:

elnézést, hogy mertem értelmesen kérdezni valamit, akkor ülj be az én 20 éves astrámba, rakjunk fel rá egy hangos gumit és megkérdezem majd az M0-n ahol 110 a max, hogy zavar e a búgás, mert bármilyen hihetetlen hallani lehet simán

jajjmár Csabi, meg ne sértődj egy ilyen beszóláson B)

nekem toyo van, teljesen jó, nem vettem észre, hogy különösebben hangos lenne...valóban van némi zaj, de lehet, hogy ennyit megér egy jó gumi....úgyis szól a zene, hangos a kocsi, ráz az út....mindig van más ami zörögjön :D :)

Link to comment
Megosztás:

elnézést, hogy mertem értelmesen kérdezni valamit, akkor ülj be az én 20 éves astrámba, rakjunk fel rá egy hangos gumit és megkérdezem majd az M0-n ahol 110 a max, hogy zavar e a búgás, mert bármilyen hihetetlen hallani lehet simán

Jáj de finnyás vagy Csabi tud6nád h motoron semmit nem hallani a gumiból és ha nincs még 4kilós telifény a kocsidon ami szarrá hullott, és amúgyis kb 1-2 éve ugyanez volt a téma csak nem te irtad be, szóval szard le a gumi hangját mert csak az hozhatja fel akinek semmi köze nem volt Kadetthoz, csak ahogy Tom is fogalmazta, a fényévekkel jobb kivitelezésű 3-400eft értékű calibrája/astrája van/volt. Vagy Talán lehet csak a 3500ft-os tagdíjat fizetted be a mi nem jogosít fel ilyen sznob véleménynyilvánításra B) :D :)

Link to comment
Megosztás:

Jáj de finnyás vagy Csabi tud6nád h motoron semmit nem hallani a gumiból és ha nincs még 4kilós telifény a kocsidon ami szarrá hullott, és amúgyis kb 1-2 éve ugyanez volt a téma csak nem te irtad be, szóval szard le a gumi hangját mert csak az hozhatja fel akinek semmi köze nem volt Kadetthoz, csak ahogy Tom is fogalmazta, a fényévekkel jobb kivitelezésű 3-400eft értékű calibrája/astrája van/volt. Vagy Talán lehet csak a 3500ft-os tagdíjat fizetted be a mi nem jogosít fel ilyen sznob véleménynyilvánításra B) :D :)

direkt a drágábbik tagdíjat fizettem :(

Link to comment
Megosztás:

Jáj de finnyás vagy Csabi tud6nád h motoron semmit nem hallani a gumiból és ha nincs még 4kilós telifény a kocsidon ami szarrá hullott, és amúgyis kb 1-2 éve ugyanez volt a téma csak nem te irtad be, szóval szard le a gumi hangját mert csak az hozhatja fel akinek semmi köze nem volt Kadetthoz, csak ahogy Tom is fogalmazta, a fényévekkel jobb kivitelezésű 3-400eft értékű calibrája/astrája van/volt. Vagy Talán lehet csak a 3500ft-os tagdíjat fizetted be a mi nem jogosít fel ilyen sznob véleménynyilvánításra :D :) :(

Látom neked is jó a humorérzéked :) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.