Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nincs valakinek elfekvőben 40-es ültető szettje előre? gsi-re kellene, kicsit emelnék rajta :) Vagy ha valakit érdekelne egy 75/60-as ültetés, akkor elcserélném egy magasabbra, 60/40 vagy 40/40, vagy 35/35-re, gátlókkal, rugókkal kompletten. Ebben is benne lennék. :D

Link to comment
Megosztás:

én annó a cabrióval az ignis sport ellen mentem NE-vel és az volt 1-1

mi van itt suzuki fanklub? :) nem biztos hogy jó összehasonlítani egy új autót egy 20 éves technikával. arról nem beszélve, hogy azt megveszik újonnan 4-5 misiért, aztán 3 év múlva ér kettőt, még 3 év múlva meg már csak egyet. 1 misiért meg olyan GSit kapsz hogy hármasból indulva megeszi a szuzit 60 méteren, és lehet hogy 3 év múlva még többet fog érni mint amennyiért vetted :D

Link to comment
Megosztás:

mi van itt suzuki fanklub? :) nem biztos hogy jó összehasonlítani egy új autót egy 20 éves technikával. arról nem beszélve, hogy azt megveszik újonnan 4-5 misiért, aztán 3 év múlva ér kettőt, még 3 év múlva meg már csak egyet. 1 misiért meg olyan GSit kapsz hogy hármasból indulva megeszi a szuzit 60 méteren, és lehet hogy 3 év múlva még többet fog érni mint amennyiért vetted :D

Azért nézd meg az ignis sportnak az árát :D (3.2-2.6volt az új ára)Ez nem a magyar szemét.....

Nagyon rövid a váltója az ignis sportnak,azért megy ilyen jól.Viszont 180körül már szinte vége van :D

Link to comment
Megosztás:

mi van itt suzuki fanklub? :) nem biztos hogy jó összehasonlítani egy új autót egy 20 éves technikával. arról nem beszélve, hogy azt megveszik újonnan 4-5 misiért, aztán 3 év múlva ér kettőt, még 3 év múlva meg már csak egyet. 1 misiért meg olyan GSit kapsz hogy hármasból indulva megeszi a szuzit 60 méteren, és lehet hogy 3 év múlva még többet fog érni mint amennyiért vetted :D

én ugyan nem istenítem, csak meglepő volt annó, de persze majd ha ugyanannyi idős lesz mint a mijeink akkor majd meglátjuk egyáltalán lesz e benne motor, viszont a lényeg, hogy egyet ment és LE-ben is ugyan annyi így akár büszke is lehettem volna a 20 éves autómra :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.