Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem kell szépen kinézni-e, úgyis csak a szobámba lesz. :)

1kuty vett most egy garnitúra GSi ülést kedden, én vittem el neki ingyen az időm és benzinpénzem felszámítása nélkül. Állítólag nem túl jó és szerintem nem is kell neki csak égette a zsebét a pénz. Írj neki ha gondolod barta.tamas.mail(kukac)gmail.com hátha megválna az egyik első üléstől.

Link to comment
Megosztás:

1kuty vett most egy garnitúra GSi ülést kedden, én vittem el neki ingyen az időm és benzinpénzem felszámítása nélkül. Állítólag nem túl jó és szerintem nem is kell neki csak égette a zsebét a pénz. Írj neki ha gondolod barta.tamas.mail(kukac)gmail.com hátha megválna az egyik első üléstől.

Köszi az infót, megvárom János-t hogy mit mondd. :)

Link to comment
Megosztás:

Neked meg mióta van ekkora arcod Pista ? :)

ha tehetném, akkor azt mondanám : cseréljünk két hétre :D

kíváncsi vagyok, hogy utána mit mondanál : o )

hidd el, hogy van az a szint, amikor ha lenne még egy életed, akkor az sem lenne elég

DE ez evidens módon a saját döntéseim, nem kötelező így cselekednie senkinek

ui : azért az érdekes, hogy Zsolti ezt írta : "áhááááá, most már minden világos." :D

ui2 : István most nagyon "kiesik az életemből", így nem tudom ő hogy áll teendőkkel : ))))

Link to comment
Megosztás:

nincs kocsim, amit használni tudok jelenleg :D

??? már a caravan sincs meg? gyorsan össze kell tenni a calibrát akkor lesz ótód és legalább a hely is felszabadul nálunk :) de van egy eladó Gsi-m is ha érdekel :)

nix

nem ismerős a dizájn ? : )))))

282080_2202327253861_1117727799_2582458_3732787_n.jpg

beszélhetnénk amúgy :D

ui : nem tudom melyikünknél nehezebb követni a dolgokat :D :D :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

nix

nem ismerős a dizájn ? : )))))

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...8_3732787_n.jpg

beszélhetnénk amúgy :)

ui : nem tudom melyikünknél nehezebb követni a dolgokat :D :D :D :lol:

aha ismerős, de még mindig nem tudom hogy megvan e, csak kölcsön adtad, vagy átvette és ezért olyan "kadettos" az eleje :)

miről szeretnél beszélni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.