Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

rég nincs autóm...olaj és vezérlécsere után összeakadt a motor.nem csapágyas a vezérlés pedig jól lett felrakva...most felújitás van,lesz ...nem tudni hogy mi történt.

az tényleg rendes cumi ;) ez a baj hogy alkudozik az ember meg megnéz egy csomót, aztán megveszi a legjobbat és....

enyémnek csak a hátsó műanyag vízcsöve durrant el...

Link to comment
Megosztás:

az tényleg rendes cumi :lol: ez a baj hogy alkudozik az ember meg megnéz egy csomót, aztán megveszi a legjobbat és....

enyémnek csak a hátsó műanyag vízcsöve durrant el...

Azt nem tudod lecserélni háznál? Nem férsz hozzá? Vagy csak nincs kedved sz..pni vele?

Bár most jut eszembe, ez már nem a gsi.. meg műanyag vízcső?! ;) ;)

am: hogy tud egy motor összeakadni, ha nincs gond a vezérléssel? :lol: (vezműtengelyeket is beleértve pl..)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudod lecserélni háznál? Nem férsz hozzá? Vagy csak nincs kedved sz..pni vele?

Bár most jut eszembe, ez már nem a gsi.. meg műanyag vízcső?! ;) ;)

am: hogy tud egy motor összeakadni, ha nincs gond a vezérléssel? :lol: (vezműtengelyeket is beleértve pl..)

az első két kérdésre nem a válasz a harmadikra pedig a nincs :lol:

Qtyi mondta h ugyanez szokott lenni a sima XE-k baja is, és talán még a cső egyforma is.

Link to comment
Megosztás:

Várjáááá... de Gelko a legolcsóbbat vette, hogy majd a különbséget rákölti, és akkor az legalább rendben lesz tuti...

megvétel után rögtön ráment a különbség ( kb 220.000) a futóműre és a sima szervízre. ez a ráadás...legolcsóbb meg úgy lett h lealkudtam nem pedig a meghirdettek közül.

Link to comment
Megosztás:

megvétel után rögtön ráment a különbség ( kb 220.000) a futóműre és a sima szervízre. ez a ráadás...legolcsóbb meg úgy lett h lealkudtam nem pedig a meghirdettek közül.

;) Jah...nekem valami olyasmi rémlett, hogy 300-al olcsóbban vetted...de mi a tököt cseréltél ki 220-ért a futóműben??? Mindent??? ;)

Link to comment
Megosztás:

;) Jah...nekem valami olyasmi rémlett, hogy 300-al olcsóbban vetted...de mi a tököt cseréltél ki 220-ért a futóműben??? Mindent??? ;)

A 2.4esnél (amit majdnem megvettem) 150el, az átlag piaci árhoz képest kb 200al volt olcsóbb...

Összes gömbfej, stabpálcák, sok szilent :lol: Kormánysegédkar tengely ( kb 70.000 csak ez) plussz vezérlés, gyertya, összes olaj - a hajtóműben is...de ez így is nagyon baráti ár volt...

most mégegyszer ennyi minimum rámegy szintén baráti áron...

A futómű nem gond az tudtam. A motor dolog a szar, annak ellenére hogy nem vártam h hibátlan legyen, csak volt egy tűrhető hangja meg ment is és nem füstölt. Főleg az dühítő, hogy nem arról van szó hogy csapágyas vagy valami hanem egy X akta a dolog. hogy mi történhetett....

amióta megvettem az autót kb 2 hetet mentem vele....

Link to comment
Megosztás:

...Főleg az dühítő, hogy nem arról van szó hogy csapágyas vagy valami hanem egy X akta a dolog. hogy mi történhetett....

...

Húúúú...mennyi ilyen X aktás dolog volt anno nekem is...

Hidd el Gelko...tök 8, hogy tudod e az okát vagy sem... sajnos ugyan annyiba kerül megjavíttatni... ;) :lol: :lol:

Indulj ki abból, hogy most már a moci is jó lesz ;)

Link to comment
Megosztás:

Húúúú...mennyi ilyen X aktás dolog volt anno nekem is...

Hidd el Gelko...tök 8, hogy tudod e az okát vagy sem... sajnos ugyan annyiba kerül megjavíttatni... :lol: :lol: :lol:

Indulj ki abból, hogy most már a moci is jó lesz ;)

Jó de te magadnak kerested ;)

Úgy vagyok vele hogy 1.1-1.2 körül lesz egy motorikusan és futómű ügyileg szinte hibátlan autóm új kuplunggal...ennyiért nem tudtam volna venni mert amit ennyiért veszek az is szar. Csak jöhetnének lassabban a dolgok...

Link to comment
Megosztás:

Úgy vagyok vele hogy 1.1-1.2 körül lesz egy motorikusan és futómű ügyileg szinte hibátlan autóm új kuplunggal...ennyiért nem tudtam volna venni mert amit ennyiért veszek az is szar. Csak jöhetnének lassabban a dolgok...

Nézd a pozitív oldalát... gyorsan túl leszel rajta... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.