Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

remélem nem sértő a kérdésem, de minek :?: :lol:

azért mert tele van vaksi gyökerekkel az út akik mobilozás közben balfaxkodnak és meg kell védened a tulajdonod...ha ezzel akkor ezzel

ezen a h astra tárcsa+omi nyereg témán meg elagyalok....de milyen betét lesz jó hozzá....

...és ezzel fáradjunk is át a féktuning topikba!

Link to comment
Megosztás:

Nem sértő, sőt jogos. :wink:

Igazából azért, mert ugyan nem szoktam gyorsan menni (nem is tudok nagyon rövid idő alatt gyorsan menni), de azért megesik hogy kapkodja a lábát a gép (ótópálya) vagy némi örömautózás van és ehhez már kevés az én gyári fékem. Ezért kéne 256. Viszont ha már veszek új tárcsát, nyerget, betétet akkor tök mind1 hogy 256os a cucc vagy pár ezerrel drágábban 280 és akkor meg többet már nem kell a féktuninggal foglalkoznom. Szerintem. :roll:

arra figyelj, hogy a 284-esre minimum 15ös kerék kell

tehát abba is be kell ruháznod ;-)

a 256ra meg felmegy a 14 is

Link to comment
Megosztás:

viszont ha megjön a 288 tarcsa németorszagbol

akkor kelleni fog a Betét is hozza amit kérdeztem

csak a tarcsa lenne már itt mert a nélkül nem megyek semmire sem :lol:

fémhálos fékcsöveket is tervezek beszerezni

ebay on olyan 25e ft atszamitva itthon meg

9e ft/db

az csak rendelésre van, tehát amikor aszondod, hogy kell, akkó onnan 2-3 hét

akkor egyértelmű :arrow: itthon kell megvenni ;-)

Link to comment
Megosztás:

arra figyelj, hogy a 284-esre minimum 15ös kerék kell

tehát abba is be kell ruháznod ;-)

a 256ra meg felmegy a 14 is

Jaja, köszi ezt tudtam hogy a 256ra még pont jó a 14es. De már tervben van valami pofás 15ös felni is úgyhogy remélem ez nem lesz gond! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Nem értelek miért nem veszel vmi olyan vasat amit van értelme tunerkedni?

Anno én is azzal baftam el,h több100 dodót elvertem a c16semre és az lett a vége,h be kellett látnom ide min gsi kell.... Eredménye pénzem beleöltem thök feleslegesen, a vas végén fogyasztott 13at igaz a 8v gsiket már majdnem fogtam vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Már régen irtam. :oops:

Ma végre elkészült az autóm eleje.(amit 2 hónapja legyaláztam)

Nagyon super-ül sikerült.

Az eredetit raktuk (legóztuk) össze .A hütőmaszkot egyeb varrtuk a lökössel , olyan DTM-re sikerült.

Az opeljel eltünt :!: a z alsó légbeömlő pedig 2x -res lett! Az aljára pedig került egy Reiger toldalék! 8) 8) (egy kis átalakítással)Valami iszonyu brutál lett.Ma megy bele még a rács is.

Nyersen még festés előtt mentem 1 nap próba kört , hogy lezúzom vagy nem :?: de nem 8)

Hétvégére lesz képem is.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Aztec! figy! szerinted janóékkal meg lehetne beszélni egy olyat, hogy beéget lambda szondát megpróbáljuk kimelegíteni? (lánggal)

Vagy nem tud vki olyan szakit akinek van lágja, aknája, és hajlandó lenne ilyenben segédkezni ?

Voltam az olajcserés srácoknál, meg Sz.gabnál is,de egyikünknek se sikerült kiszedni.. be van gyógyúlva :lol:

Elvileg ha megmelegítgetnénk kijönne.. csak óvatos játék :?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocsi hogy ide is betolom az arcomat! :wink:

Ígérem nem tartalak fel benneteket, csak egy kérdés erejéig.

Szal az lenne a kérdés, hogy hány kiló az Astra és a Kadett GSÍ.

Csak érdeklődés képpen kérdezem.

Egyébként nagyon bejönnek a GSÍ-k!

Mindenkinek sok sikert és jó tuningolást!

Üdv: Viper

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.