Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Talán a fával tüzelés sem lenne gond, biztos megvan már az a fajta kémény ami megszűri a dolgokat vagy mit tudom én, de valóban más mint az autó. Viszont az autósok nagy része nem kenyeret, orvosi cuccot meg egyéb fontos dolgot szállít. Nem fejtegetem ezt a dolgot, szerintem nagyon sok mindent kéne változtatni itt, hogy elérjük azt amit tőlünk balra már természetesnek vesznek. Az emberek szemlélete sem változik sajnos pedig ezt sulykolni kéne beléjük a reklámok helyett. Sok mindent csinálhatnék én is másként, de kicsiben talán figyelk, pl hogy a szemetet nem a földre dobom, hasonlók.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem hiába van hogy nem lehet látni esténként a kertvárosi részeken. Volt hogy mentem Pestimrén és azt hittem köd van pedig az csak füst volt. Ezért nem hibáztatnám az embereket. Mit tegyen ? Fagyoskodjon letekert fűtéssel mert nem tudja fizetni ? Jövőre átrakatom a meglévő cserépkályhát és én is fával fogok fűteni.

Link to comment
Megosztás:

A fával fűtéssel meg nem értem miért van bajod, az teljesen más eset (amúgy már egyszer írtad hogy az nem baj amikor szó volt a szeméttel tüzelésről).

És lehet hogy Te életmentő gyógyszert szállítasz de Csabi meg épp felújít és mindkettőtöknek KELL mennie adott esetben. Csak ugye akinek megtiltják, az nem mehet és ezért nem mindegy hogy mi alapján döntik el...

Az hogy büdös mint az állat....a másik bajom,hogy pl itt körülöttem elég sokan fával fűtenek...de azt még 1x sem láttam,hogy teherautóval pénzért fát hoztak volna neki...Tavaly többször keltem hajnalban arra,hogy a kutya őrjöng.Kimentem és hallottam hogy a köcsög motorosfűrésszel ritkítja az erdőt hajnali 5kor...Hozzáteszem nem ő az egyetlen :lol:

Sehogy nem fogják,mert a vállalkozás adót fizet,és ha nem tud működni akkor nem fog fizetni.....Márpedig ha a pék nem tudja a dízel teherautójával bevinni a városba a kenyeret,másnap már nem lesz értelme reggel felkelnie,hogy bevigye a kenyeret...Szerintem ez ennyire egyszerű,de lehet rosszul látom....

Link to comment
Megosztás:

Az hogy büdös mint az állat....a másik bajom,hogy pl itt körülöttem elég sokan fával fűtenek...de azt még 1x sem láttam,hogy teherautóval pénzért fát hoztak volna neki...Tavaly többször keltem hajnalban arra,hogy a kutya őrjöng.Kimentem és hallottam hogy a köcsög motorosfűrésszel ritkítja az erdőt hajnali 5kor...Hozzáteszem nem ő az egyetlen :)

Sehogy nem fogják,mert a vállalkozás adót fizet,és ha nem tud működni akkor nem fog fizetni.....Márpedig ha a pék nem tudja a dízel teherautójával bevinni a városba a kenyeret,másnap már nem lesz értelme reggel felkelnie,hogy bevigye a kenyeret...Szerintem ez ennyire egyszerű,de lehet rosszul látom....

Mit aggódsz? Nem értem! Sokáig már nem kell... ;)

...mondjuk ez annyira nem is vicces... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tavaly többször keltem hajnalban arra,hogy a kutya őrjöng.Kimentem és hallottam hogy a köcsög motorosfűrésszel ritkítja az erdőt hajnali 5kor...Hozzáteszem nem ő az egyetlen ;)

Na ilyen nekem is volt egyszer Keszthely, üdülőövezetben ébredtem arra vasárnap reggel 6:59-kor, hogy a szembeszomszéd motoros fűrésszel aprít fát. Le is mentem, de addigra abbahagyta és eltűnt (vagy valaki fogta és átvágta vele a torkát :lol: )

ami a levegőt illeti, örüljünk hogy most tiszta... http://www.idokep.hu/szmog

Link to comment
Megosztás:

Azért ennek fényében ez így még keményebb...:

A 10 legolcsóbb (95-ös) benzinár:

10....Algéria 60 HUF/L

9...Omán 59 HUF/L

8... Egyiptom 57 HUF/L

7...Katar 45 HUF/L

6...Kuvait 42 HUF/L

5...Bahreinben 39 HUF/L

4...Türkmenisztán 36 HUF/L

3...Líbiába 27 HUF/L

2...Szaúd-Arábia 24 HUF/L

1...Venezuela 9 HUF/L Nálunk ennyiért 1 liter vizet sem kapni!!!!

Link to comment
Megosztás:

Azért ennek fényében ez így még keményebb...:

A 10 legolcsóbb (95-ös) benzinár:

10....Algéria 60 HUF/L

9...Omán 59 HUF/L

8... Egyiptom 57 HUF/L

7...Katar 45 HUF/L

6...Kuvait 42 HUF/L

5...Bahreinben 39 HUF/L

4...Türkmenisztán 36 HUF/L

3...Líbiába 27 HUF/L

2...Szaúd-Arábia 24 HUF/L

1...Venezuela 9 HUF/L Nálunk ennyiért 1 liter vizet sem kapni!!!!

Forgasd már meg ezeket az árakat ívóvíz terén... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.