Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én már szavaztam anno, irtam is itt h fent van az exed ;)

naponta lehet, és 5 perc múlva kezdődik az uccsó nap úgyhogy ha nem fáradtság akkor plíz :lol:

ahhoz fel kell rakni egy alkalmazást én meg ezen a fácsebúkon fel nem rakok semmi ilyen hülyeséget

látod ezt megértem, én is így voltam vele, de ezt most bevállaltam. viszont ne félj le is fogom tiltani hétfőn az egészet....

amúgy király a konyha, akkor majd mehetek megint aludni hozzátok mint régen? Vanda meg Cumi hogy örülnének nekem :)

Link to comment
Megosztás:

naponta lehet, és 5 perc múlva kezdődik az uccsó nap úgyhogy ha nem fáradtság akkor plíz :lol:

látod ezt megértem, én is így voltam vele, de ezt most bevállaltam. viszont ne félj le is fogom tiltani hétfőn az egészet....

amúgy király a konyha, akkor majd mehetek megint aludni hozzátok mint régen? Vanda meg Cumi hogy örülnének nekem :)

hát multkor is a Cumi győzött ;)

Link to comment
Megosztás:

Alakul!!! Moci benne??? Mikor lesz menetkész???

nem azért nem ül.....

viszont 60as törött rugó van benne amiből hiányzik 1,5 karika de még mindig nem megy lentebb... szétcsesz az ideg tőle

törött???? :lol: vágott nem???? ;) nem ciki ez :)

Tegnap jutott eszembe h ez a szett rugó itt van a garázsban.....60/40

62783_1253478011.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.