Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na jővőre mindenki fizeti a balaseti adót.. érdekes dolog... egy biztosítokon keresztül behajtott adó, mert igazán semmi köze nincs a biztosítónak hozzá....

az is fog fizetni aki nem kötött még 2012 biztosítást, mert csak év közben kell átkötnie....

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek konkrét tapasztalata a PU szilentekről?

Szerintem írj Tápiószecsőnek. Ő csináltatott a kocsiba szilentet ( ződet ). Ugye az most az enyémben van benne. Nyikorog, meg kopog, azt tudom, a kocsi marha jól kanyarodik, de sajnos nem tudom milyen volt előtte, szóval nem vágom mennyit számít. Gondolkoztam rajta hogy az összes szilentet ződesíteni kéne.

Hány db szilent van egy F Astra futóművében elöl hátul? :lol:

Szerk.: Most jutott eszembe hogy kaptam Tápitól egy pár zöld szilentet hátra is. Azt is be kellene valakivel applikálni a kocsiba ;)

Szerk No2.: Hopp http://www.powerflex.co.uk/i/product_images/Astra92-98.pdf :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem írj Tápiószecsőnek. Ő csináltatott a kocsiba szilentet ( ződet ). Ugye az most az enyémben van benne. Nyikorog, meg kopog, azt tudom, a kocsi marha jól kanyarodik, de sajnos nem tudom milyen volt előtte, szóval nem vágom mennyit számít. Gondolkoztam rajta hogy az összes szilentet ződesíteni kéne.

Na pont erre lennék kiváncsi, hogy mennyire nyikorog, kopog stb.

Érdemes-e vele foglalkozni utcai használat esetén vagy maradjunk a gyári újnál.

Link to comment
Megosztás:

Na pont erre lennék kiváncsi, hogy mennyire nyikorog, kopog stb.

Érdemes-e vele foglalkozni utcai használat esetén vagy maradjunk a gyári újnál.

A XIX.kerültetben,elég jó áron csinálnak verseny szilentet.Nem kopog,nem nyikorog,nekem 4 évig benne(4év után is makulátlan állapot) volt és semmi bajom nem volt vele.Éreztem a változást mikor beraktam.Oda kell vinni a lengőkart,vagy amibe szeretnéd kicserélni,másnap kész van.

Link to comment
Megosztás:

A XIX.kerültetben,elég jó áron csinálnak verseny szilentet.Nem kopog,nem nyikorog,nekem 4 évig benne(4év után is makulátlan állapot) volt és semmi bajom nem volt vele.Éreztem a változást mikor beraktam.Oda kell vinni a lengőkart,vagy amibe szeretnéd kicserélni,másnap kész van.

Kösz coupe, esetleg konkrét címed,telszámod van erről? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.