Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://www.opelforum...?showtopic=1697

Ez a tavalyi, de a szám jó kell legyen.

Jájá.. köszi, megtaláltam..már le is adtam ....

olyan gépet nem lehet hibáztatni amilyet az ember kezel :icon1:

Ugyan máár.. nem értitek ti eztet-e!

Ő vérprofi.. nem kell neki photoshop, hogy kimaszkírozza az adatokat.. direkt így csinálta, hogy ne látszódjanak az adatai rendesen .. ;)

Csúszkálás.. tegnap du. én is gondoltam "

az auchan parkolóban, de első-kerekessel tényleg nem olyan nagy móka.. de azért szeretem..

Bár a kézin megint kellene állítani,mert ha betépem, csak akkor fog.. (és van hogy akkor se rendesen..)

Valahogy nem akar ez összejönni Patyiéknak :D

Én meg nem tépem meg állat módra, mióta mutatta alul a bowden szoknya rögzítő fülecskéjét...

Ha jól emlékszem két ponthegesztés fog(ta).. nekem már csak másfél...

Kérdem, - ez gond? Vissza lehet hegeszteni nem?

- De... miután kipakoltad az utasteret, szőnyeget, vagy leég hegesztés közben a belseje .. eh..

Úgyhogy inkább nem rángatom.. nincs kedvem kipakolni a kocsi fél belsejét..

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a gond ott van Laci, hogy lassan mész, berántod a kéziféket és megáll a kocsi. Na meg pluszban amikor vizes a hó, hamar ledobja a cuccot és a beton meg megfogja a kocsit. :)

A gsiken a kézifék az egy vicc egyébként is, nekem is döglődik már az 1.4en, pedig csak 4x 5x csúszkáltam vele a hóban, a gsimen meg sosem fogott. Hiába volt új a tárcsa hátul, új betéttel, nem fogott.

Módosítva : Zsoltee
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.