Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A brembo anno nekem is a kék feketén elég hamar meghullámosodott... :goofy:

Nekem konkrétan pont ilyen brembo van fent...(csak már kicsit kisebb a marás rajta :D)

Nekem nem volt vele különösebb bajom. (elmelegedni elmelegszik, de szerintem gyári méretben, racsing közben mind el melegszik egy idő után)

Anno mikor felraktam, teszteltem milyet fékez. (brembo-ferrodó páros volt akkor)

Megyeri híd, pest iránya.. nem is tudom.. 3-4 talán 5, 120-150 körüli (vagy több is, már rég volt) tempóról 30-40 re fékezést játszottam meg vele...

Nagyon harapott... aztán persze az Iveco bekötő előtt már nyúlt a fék.. megálltam a pirosnál, és füstölt a fék.. (sajna mire előszedtem és kiszálltam a fényképezővel, már csak büdi volt..)

Nem lett hullámos.. legalábbis nem érzékelek erre utaló jelet.. Lehet csak mázli... :blush:

Neked miben nyilvánult meg? rázott a kormány?

Ahogy látom, elég sok negatívot kap a brembo.. (Lanti, Viktor, te...) pedig régen a brembo-ferodo volt az istencsászár ajánlott :D

Ezek után lehet én se azt veszek majd...

ATE-m sajna még nem volt..

Mondjuk lassan nekem is cserés lesz a fék...minden egyes fékcsere alkalmával eljátszok a nagy fék gondolatával, aztán leteszek, mert már azt se tudom milyen is kell, meg akkor másik felni, stb.. jóó ez a gyári..

Inkább a rozsda ellen kellene tennem.. :blush:

Tegnap voltam én is, felrakattam a nyári gumákat, ne kopjon a téli, és akkor még idén jó lesz, háát.. nem jó alánézni..

Gólyaláb felső része... nem tudom, érdemes lenne-e lecsiszolni, lekezelni valami rozsdalikvidátorral, aztán lefújni. (bár ez a kisebb probléma, bontottan biztos van jópár.)

De sajna ahogy benéztem, a torony aljában is van már pici sárgásbarnás foltocska..

(pont a szebbet sikerült gyors lekapni.. nem nagyon fényképeztem.. )

Aztán meg a hátsó felső rugótányérnál is kezd barnulni az anyag, bár még nem vészes..

A kasznit már nem is mondom.. bár még nem katasztrófa, csak nekem :D

Kellene egy "jó" kasznis.. tavasszal meg kellene csinálni pár dolgot..

Dehát ez van.. nem mai autó szegénykém.. 209 ezernél tartunk.. jövő héten meglesz a 210.

Megyünk, körbe kocsikázuk a Balatont.

Link to comment
Megosztás:

Olajat szeretnék cserélni és érdeklődnék, hogy milyet ajánlotok

:smartass: :sneaky: :D

Ja igen és kéne gumit vennem abból milyet érdemes :devlish: :devlish: :devlish:

Neked a hunoilt(2000huf/4L) ajánlanám Dénes kevesett futott olajszűrőjével mert azt ingyen odaadja

Gumiból pedig a Wanli a nyerő mert az 10 év után is 8mm mintával rendelkezik,

igaz h esőben használhatatlan de az nem lényeg :smartass: ;)

Link to comment
Megosztás:

Neked a hunoilt(2000huf/4L) ajánlanám Dénes kevesett futott olajszűrőjével mert azt ingyen odaadja

Gumiból pedig a Wanli a nyerő mert az 10 év után is 8mm mintával rendelkezik,

igaz h esőben használhatatlan de az nem lényeg :smartass: ;)

Wanli kell a C-re hátulra akkó. :D

Link to comment
Megosztás:

lol eza Hori gyerek:

"Gábor Hornyák ‎...type-r shogun civic..egy mocitető csum..rs uj ecsort 2.5 turbo...hmmm..ahoz már kellett a chip..megáltam a kuton..ecu szét...100-as be...megvárt a csávó...nem kellett volna neki... XDDDD na az milyen!! ;)) háromszor kb fejet mentünk..aztán egy ici pici hiba nála..ééés hopp..már mélytorok azonnal... báháá. ;))"

Link to comment
Megosztás:

lol eza Hori gyerek:

"Gábor Hornyák ‎...type-r shogun civic..egy mocitető csum..rs uj ecsort 2.5 turbo...hmmm..ahoz már kellett a chip..megáltam a kuton..ecu szét...100-as be...megvárt a csávó...nem kellett volna neki... XDDDD na az milyen!! ;)) háromszor kb fejet mentünk..aztán egy ici pici hiba nála..ééés hopp..már mélytorok azonnal... báháá. ;))"

ez legalább fészbúkon van fent???? :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Őt ismerjük?

Aha.. egy astra gsi..

(ezentúl csak ennyiket írok,hogy Lanti is elolvassa.. ) :D

szerk: én meg a videóidat nem nézem meg .. no nem harag.. hanem mert itt lent a föld alatt, max. 20k/sec sebességű mobilnetről vagyok :D Tisztára,mint a régi modemes korszak..

Szóvivőnek tuti nem megyek el! Nincs az az isten!

A rozsda meg tényleg szörnyű, szerintem ne is használd nehogy kiszakadjon valami

És ki is szakadt :D

Amúgy meg jójó.. értem én hogy sokat rinyálok..

Be is fogom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.