Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jó rohadt drága lett a lóerőadó is.... 15400 a gsire....

Éves? Mert nekem az éves 20xxx Ft... :unsure: (igaz, fiatalabb a kocsi, és a nyóóócba van a lakcímem...)

am: fent van a remus.. (többet nem írok, nehogy ne olvassa Lantos kuposrádius bigyó úr ;) :D :rolleyes:

Egyébként meg csak azért nem írok többet, mert elfelejtettem lefényképezni, és kép is kell a szöveghez :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Éves? Mert nekem az éves 20xxx Ft... :unsure: (igaz, fiatalabb a kocsi, és a nyóóócba van a lakcímem...)

am: fent van a remus.. (többet nem írok, nehogy ne olvassa Lantos kuposrádius bigyó úr ;) :D :rolleyes:

Egyébként meg csak azért nem írok többet, mert elfelejtettem lefényképezni, és kép is kell a szöveghez :devlish:

laci, kép nélkül ne is írd, mert nem tudjuk elképzelni abból az eddigi 4 fényképről amit linkletél róla, hogy milyen a kipuf :D :D

Link to comment
Megosztás:

Éves? Mert nekem az éves 20xxx Ft... :unsure: (igaz, fiatalabb a kocsi, és a nyóóócba van a lakcímem...)

am: fent van a remus.. (többet nem írok, nehogy ne olvassa Lantos kuposrádius bigyó úr ;) :D :rolleyes:

Egyébként meg csak azért nem írok többet, mert elfelejtettem lefényképezni, és kép is kell a szöveghez :devlish:

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg igen.Érden lakik,hétvégén volt nálam.

A Slovakiaringes képek között láttam a kocsiját, azért kérdeztem rá. Kíváncsi lennék hogy mit ment a pályán, hogy bírta a technika. Lehet hogy a következőn Én is ott leszek. :)

Szerk.: Bár ha szombaton volt a TC pályanap és vasárnap volt nálad, akkor lehet nem kéne erőltetni a Slovakiaringet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.