Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

54re emlékszem....kiemelő kerettel....

Az lesz a jó, de nagyon max, mert megnéztem, a SAL WRC 56-os, és annál a kiemelőre még kellett csinálnom egy gyűrűt, mert nélküle felkoppant az ablaksínre.

(bár így is pont felfekszik rá, tettem is közéjük egy kis szivacsos kétoldalas ragasztót, úgy hogy csak a sín felé vettem le a ragasztóról a papírt..)

Ritka hülye helyen van az az ablaksín.. ha nem lenne ott...

Ráadásul nem fix magasságú a gyűrű, mert ha végig egy magasságú emelést csináltam volna, a kárpit nem ment volna fel.

Így is lett kicsit faragva a gyári rács hátoldalán (merevítések ha jól emlékszem, hogy ne üssön bele a membrán, a gumi perem...)

Meg a hangszóró fém pereme is kicsit faragva lett.... :blush:

Szép olaj.. nekem is cserélnem kellene lassan.. csak még nem döntöttem el mi legyen benne, megint Motul 6100 Synergie+ 10W40, vagy esetleg térjek vissza a Liqui Moly Mos2 10W40-hez.

Bár a Motult mintha kevésbé ette volna.

Dini.

Hungaroringes videó.. célegyenes után... nincs féék :D

Gyári méret, vagy nagyobb? (bár gondolom egy ilyen féktávon a nagyobb is elmelegszik kicsit..)

Lassan első tárcsa csere.. megint filózok a nagyobb tárcsákon :lol: :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.