Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

rohattronda

Szerintem is....

Hát... Patyi Laci lenyomott egy Corsával. :( :lol:

Majdnem megkérdeztem, hogy hol gyorsulgattok ti, amikor beugrott,hogy neveztél valami versenyre....videjóó? :D

am:

Nem tudja valaki, lehet kapni szerelhető motorhőfok jeladó csatlakozót?

Vagy valahogy ki lehet szedni a tüskéket a csatiból, hogy új vezetéket rakjon bele az ember,majd visszarakni?

Vagy lehet szívni, és arra a 2-3 mm csonkra kell rászenvednem egy vezetéket. (esetleg keresni egy bontott, hosszabb vezetékkel rendelkező darabot :D)

20120610_185619_resize.jpg

20120610_185628_resize.jpg

Illetve porladnak a "gégecsövek" a motortérben. Oda vajon valami spéci hőálló kell, vagy sima villanyszerelési, az is hőálló lenne?

Asszem Unix honlapon láttam gégecsöveket, lehet érdemes lenne olyat venni..mert az hőálló? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is....

Majdnem megkérdeztem, hogy hol gyorsulgattok ti, amikor beugrott,hogy neveztél valami versenyre....videjóó? :D

am:

Nem tudja valaki, lehet kapni szerelhető motorhőfok jeladó csatlakozót?

Vagy valahogy ki lehet szedni a tüskéket a csatiból, hogy új vezetéket rakjon bele az ember,majd visszarakni?

Vagy lehet szívni, és arra a 2-3 mm csonkra kell rászenvednem egy vezetéket. (esetleg keresni egy bontott, hosszabb vezetékkel rendelkező darabot :D)

Illetve porladnak a "gégecsövek" a motortérben. Oda vajon valami spéci hőálló kell, vagy sima villanyszerelési, az is hőálló lenne?

Asszem Unix honlapon láttam gégecsöveket, lehet érdemes lenne olyat venni..mert az hőálló? :rolleyes:

Ki lehet tüskézni, a csati két kivezetéséből fordítsd ki a gumidugókat, amin a vezetékek átmennek, aztán előről próbáld beszúrással kiakasztani az érintkezőket.

Vékony drót, hústű, sok minden megteszi, a legjobb a fűtéskonzol rossz bowdenje erre a célra. :)

Gégecső: sima villanyszerelési boltban kapsz több méretben, hasítottat vegyél, és ne a leggagyibbat, mert az kurv@ kemény és nehéz szétnyitni a befűzésnél.

Ha szerencséd van, a boltban még behúzó műanyagot is kapsz, ez egy kis háromszög alakú műanyag, sokat segít a fűzésnél.

Link to comment
Megosztás:

Ki lehet tüskézni, a csati két kivezetéséből fordítsd ki a gumidugókat, amin a vezetékek átmennek, aztán előről próbáld beszúrással kiakasztani az érintkezőket.

Vékony drót, hústű, sok minden megteszi, a legjobb a fűtéskonzol rossz bowdenje erre a célra. :)

Gégecső: sima villanyszerelési boltban kapsz több méretben, hasítottat vegyél, és ne a leggagyibbat, mert az kurv@ kemény és nehéz szétnyitni a befűzésnél.

Ha szerencséd van, a boltban még behúzó műanyagot is kapsz, ez egy kis háromszög alakú műanyag, sokat segít a fűzésnél.

Köszi!

Látom, el fogok ezzel szórakozni egy darabig (csatlakozó) :D

Össze kellene szednem pár drót, tüske, tű darabot, aztán bent melóban eljátszani vele :D

Kíváncsi leszek, hányszor szúrom majd kézen magam :D

de meg kell csinálni, ha használni akarom a kocsit :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Látom, el fogok ezzel szórakozni egy darabig (csatlakozó) :D

Össze kellene szednem pár drót, tüske, tű darabot, aztán bent melóban eljátszani vele :D

Kíváncsi leszek, hányszor szúrom majd kézen magam :D

de meg kell csinálni, ha használni akarom a kocsit :D

Sajna nem tudom elmagyarázni itt, hogy hogyan kell, de ha ügyes kezű vagy, rájössz hamar.

Link to comment
Megosztás:

Akit érdekelnek videók, Zsoltee87 user youtube-on, vagy aláírásom :)

Szerk.: Egyébként nem sok mesélni valóm van, Én marhára élveztem, a fékeim kevésbé :D Jó tempós volt a pálya ( bár most állítólag az olasz autó tali miatt, lassabb volt mint szokott lenni ) és mivel vannak olyan csapatok akik igazából ebből élnek, esélyem sem volt labdába rúgni mellettük. Főleg azokkal a kemény pályaslickekkel amik nekem vannak. Megfogdostam egy Corsa gumiait, azokkat akár radírozni is lehetett volna, olyan puhák. A két hátsó nálam be sem melegedett sajnos. Lehet hogy lejjebb kellett volna ereszteni belőlük, gondoltam rá, de nem mertem meglépni, mert ilyen szinten sajnos nem értek hozzá. :)

Link to comment
Megosztás:

Hiába....a saját bőrön szerzett tapasztalat megfizethetetlen :D :D :D

:D

Na... nem jött ki a tüske a csatiból, úgy, hogy megússza a műanyag is. :omg:

De most már tudom, hogy lehet kiszedni esetleg :evilgrin:

Szóval kinek van egy csati elfekvőben? Diny? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.