Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Úgy is nagyon meleg van körbe-körbe tologatni a parkolóban... :D

Csabi! Te meg ha ennyire ráérsz nincs kedved billentyűzetet cserélni a laptopunkban? Detti elmosta szépen... most tiszta... de pár gomb nem működik... a fóliával lehet valami bibi...

ezek után tudod mit szerzek :evilgrin: :D

a nők mindig tudnak újat mutatni, vagy letakarítják vizesronggyal a villanykapcsolót úgy hogy utána világít a fázisceruza a műanyag kereten, vagy lemossák a monitort vagy a billentyűt

azt a billentyűt dobhatjátok a kukába már, az hazaért, rendeljetek hozzá notis boltban, nem lehet őket javítani

Link to comment
Megosztás:

ezek után tudod mit szerzek :evilgrin: :D

a nők mindig tudnak újat mutatni, vagy letakarítják vizesronggyal a villanykapcsolót úgy hogy utána világít a fázisceruza a műanyag kereten, vagy lemossák a monitort vagy a billentyűt

azt a billentyűt dobhatjátok a kukába már, az hazaért, rendeljetek hozzá notis boltban, nem lehet őket javítani

király... így is nagy örömömre szolgált lepattintgatni a sokezer billentyűt a felfogatójával... :goofy:

Link to comment
Megosztás:

laptopból kiszedted a gombokat? :D :D :D

Merész! :D

elképzelhető, hogy az akkor kotlott meg amikor visszaraktad

Nem...

Dettike lemost a gépet... :D utána egy billentyű sem működött tovább... aztán szétszedtem, kitörölgettem, kiszárítottam, de 8 db már nem kelt életre, mert egy helyen a nyáklapfóliavagymiatököm közé is valahogy bedifundált a víz...ott mászkál a buborék jobbra balra...

Link to comment
Megosztás:

de vicces...

belvárosba 8ig kell parkoló jegyet venni... 7:50kor érkeztem.. mondom mivel csak 15percet lehet minimum fizetni igy már nem veszek jegyet, mert nem akarok még reggel is parkolni....

erre 7:53kor megbüntettek.....

15napon belül 5800....

asszem holnap telefonálok :|

Link to comment
Megosztás:

Nem...

Dettike lemost a gépet... :D utána egy billentyű sem működött tovább... aztán szétszedtem, kitörölgettem, kiszárítottam, de 8 db már nem kelt életre, mert egy helyen a nyáklapfóliavagymiatököm közé is valahogy bedifundált a víz...ott mászkál a buborék jobbra balra...

lemosta.. elvitte a kútra és magasnyomásúval? vagy beáztatta? hogy????? :D

Link to comment
Megosztás:

de vicces...

belvárosba 8ig kell parkoló jegyet venni... 7:50kor érkeztem.. mondom mivel csak 15percet lehet minimum fizetni igy már nem veszek jegyet, mert nem akarok még reggel is parkolni....

erre 7:53kor megbüntettek.....

15napon belül 5800....

asszem holnap telefonálok :|

Áááááá...nemszabad!!! Pont erre gyúrnak az ellenőrök, tuti fogás! :(

Link to comment
Megosztás:

nem mondanám olcsónak.. nekem 63-as kell és ott nincs is... találtam olcsóbban...minnyá előkeresem

Nekem már időközben megoldódott a gondom, úgy néz ki találtam itt a környéken, igaz nem szilikon és nem is kék, de Nekem az csak előny :) Azért köszönöm. ;)

Link to comment
Megosztás:

de miért? régen ezért sose szóltak... minimum 15percet lehet bedobni... nem kötelezhetnek 7percre h fizessek 15percet!?

Viszont 18:00-ig köteles vagy érvényes jeggyel rendelkezni. Az, hogy mi a legkisebb kiadott mennyiség az szerintem ebből a szempontból lényegtelen....ráadásul nem is aránytalan az elvárás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.