Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Alig ismertél fel olyan másnapos voltál! :D

Tavaly sem volt gond... reggel nyolckor már a kapuban vártuk az érkezőket... fekve... :D :D :D

Sose felejtem el az Abádszalóki talit, mikor úgy kellett valakit vissza támogatni a szállásra, és másnap reggel kutya baja sem volt. Nem tudom ki volt már az a személy, de hátha Anti tud segíteni beazonosítani :D :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Sose felejtem el az Abádszalóki talit, mikor úgy kellett valakit vissza támogatni a szállásra, és másnap reggel kutya baja sem volt. Nem tudom ki volt már az a személy, de hátha Anti tud segíteni beazonosítani :D :hiya:

Én voltam reggel a legfittebb... zavarba is hoztalak ezzel Titeket... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én voltam reggel a legfittebb... zavarba is hoztalak ezzel Titeket... :D :D

nem kicsit :icon1: . Vekid tip top lesz BW-re? Enyém lepukkant állapotban lesz ha sikerül eljutnom, idén semmi időm nem volt már komolyabban foglalkozni vele, elég volt a váltó meg osztómű. Karosszéria meg fényezés majd remélem jövőre. De most első a corsa, hajtókar csapágyas lett és összecseszte már a főtengelyt is. 150 lenne a javítás kb., most feladta a leckét, hogy javítás és eladás, vagy motorcsere és megtartás. De igazából ha leteszem a vecit, egy nagyobb kocsi kellene egy 3 ajtós corsától. Dilemma.

Link to comment
Megosztás:

Sose felejtem el az Abádszalóki talit, mikor úgy kellett valakit vissza támogatni a szállásra, és másnap reggel kutya baja sem volt. Nem tudom ki volt már az a személy, de hátha Anti tud segíteni beazonosítani :D :hiya:

igen megvan a két kép Csak múltkor linkeltem, Gelko túl erősnek gondolta sajna:)))))))))))) törölve lett.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.