Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

honnan tudom megállapítani ezeket? majd csinálok képet és meglátod :) most megyek kiszedni a csővet...

Ha 2.0 16V, akkor C20XE, ha 2.0 8V akkor C20NE. Ha pedig C20XE, akkor ha szemben állsz a kocsival, a szelepfedél jobb "alsó" sarkán van rotor amiből kijönnek a gyertyakábelek vagy nincs?

118877293.jpg

Ez a rotoros verzió.

Egyébként ha kiveszed a csövet, akkor rajta van a szám. Azt hittem addig nem akarod szétszedni amíg nincs meg a csere darab :)

Link to comment
Megosztás:

Ha 2.0 16V, akkor C20XE, ha 2.0 8V akkor C20NE. Ha pedig C20XE, akkor ha szemben állsz a kocsival, a szelepfedél jobb "alsó" sarkán van rotor amiből kijönnek a gyertyakábelek vagy nincs?

Egyébként ha kiveszed a csövet, akkor rajta van a szám. Azt hittem addig nem akarod szétszedni amíg nincs meg a csere darab :)

C20NE-m van az tuti, mert a motor elején vannak a gyertyáim. kiszedtem a csővet, vízem ugyse sok volt benne.. megtaláltam a kis rohadékot is...

185364_383819775022738_1690713542_a.jpg Nah ilyen csővet keresek :) 3 leágazása van...

és itt a rohadék ami miatt elfolyt a magzatvízem....

540114_383819595022756_455395093_n.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ott a kép róla már :) sztem nem UA.

rtomi:

ha azt ledugom akkor sztem nem lesz belső fűtésem.. téllen nem nagyon akarozok megfagyni a kocsiban.

Nekem is gyanus...

Én felhívnám a csergőt, hogy milyen és mennyiért van, aztán ha nagyon drága esetleg, akkor bontóban nyomulnék, esetleg legyártatnám fémből.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is gyanus...

Én felhívnám a csergőt, hogy milyen és mennyiért van, aztán ha nagyon drága esetleg, akkor bontóban nyomulnék, esetleg legyártatnám fémből.

Holnap reggel startolok a bontósba és szétnézek ott hátha akad egy darab. remélem sikerül és nem valami horror árban lesz... bárha belegondolok hogy ha szakihoz vinném vissza.... nah inkább megcsinálom én...

Csergő: a weblapon nézelődtem de sehogyan sem tudtam feljutni az árlistára.. vagy regisztrálni.. ismerős valaki azon az oldalon?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.