Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Meg reklamáltam a vízcsövet és a következő választ kaptam:

Utánajártam többedmagammal a problémának és a következő információhoz jutottam:

A csövet, aminek a gyári számát megadta nekem, azon a cikkszámon már nem gyártják és nem rendelhető. Ilyenkor az autógyárak megadnak egy új cikkszámot, ami felváltja a régit.

Ezen a cikkszámon lévő csövet rendeltem meg Önnek és küldtem is el. Tehát az Ön által keresett cikkszámú csövet a gyár erre a csőre váltotta fel.

Vagy ezzel a csővel kellene megoldani a problémát, pl: "ledugózni", vagy pedig tessék visszaküldeni a csövet és felkutatni egy bontott darabot a régi fajtából.

Ez a két megoldás létezik jelenleg.

Viktor: innentől adhatjátok horror árban! :D :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Meg reklamáltam a vízcsövet és a következő választ kaptam:

Utánajártam többedmagammal a problémának és a következő információhoz jutottam:

A csövet, aminek a gyári számát megadta nekem, azon a cikkszámon már nem gyártják és nem rendelhető. Ilyenkor az autógyárak megadnak egy új cikkszámot, ami felváltja a régit.

Ezen a cikkszámon lévő csövet rendeltem meg Önnek és küldtem is el. Tehát az Ön által keresett cikkszámú csövet a gyár erre a csőre váltotta fel.

Vagy ezzel a csővel kellene megoldani a problémát, pl: "ledugózni", vagy pedig tessék visszaküldeni a csövet és felkutatni egy bontott darabot a régi fajtából.

Ez a két megoldás létezik jelenleg.

Viktor: innentől adhatjátok horror árban! :D :D :D :D :D

Félig igaz a történet, mert most nézem, hogy neked nem XE van, hanem NE (én xe hez néztem), a cső megszűnt, de az, hogy erre változik az csak félig, nekünk is be van írva, hogy az ecotecét add, de ott a megjegyzés, hogy másképp néz ki, de más nincs. Szóval marad a dugózás sajnos.

Link to comment
Megosztás:

xar ügy, de legalább már megoldódott

Igen megoldottnak néz ki eddig. vízet utántöltöttem még, meg egy bilincset meghúztam jobban. azóta nem láttam semmi küllönöst sem.

jöhet a többi baj :) lehet neki ugrok a hűtőventillátor problémámnak is. most kapcsolóval megy a ventillátor, de ez nem egy örökéletü dolog.. 3ik kapcsolónál járok már... a szakim átnézte a vasat de nem tudott rájönni a bajságra.elméletileg minden vezetéknek jónak kell lenni. Vigyem el villamosságis szerelőhőz vagy tudok ebben is segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.