Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Skacok!

Sokan bontottatok már kocsit, vagy legalább belsejét ki-be.

A hátsó ablakmosó csöve a "tetőben" hogy megy el? Rögzítve van gyárilag valamivel?

A lényeg, hogy megint (jó pár év után) eltört a gumi hernyóban a cső.

Mostmár nem elég a toldáshoz a hossza. Vettem egy méter csövet a csergőben, hogy a gumi "hernyó"nál rátoldva a spoilerben lévő spricniig kicserélem a csövet.

Viszont ahogy elhoztam a csövet, és tapasztaltam, hogy milyen "puha" ami meg benne van milyen kemény már, gondoltam arra, hogy lehet ki kellene cserélni az egészet.

Nehogy már a tetőben törjön el nekem legközelebb, és szétáztassa a tető kárpitom.

Szóval a kérdés. az vajon járható út lenne, hogy az ablakmosó tartálynál rácsatlakoztatnám a régi csőre az új végét, kesztyűtartó ki (ha jól tudom ott jön be valahol a motortérből),A oszlop borítás le, majd szépen elkezdeném a régivel áthúzni az újat ki hátul a harmonikánál vagy hernyónál ha jobban tetszik.

Persze menet közben rásegítve mondjuk a kesztyű tartónál, A oszlopnál....

Ha bontani kell a tető kárpitot is, lehet csak betoldok, oszt csók :blush:

Ja.. és csipje meg a ló..

Tényleg jól látom, hogy a régi GSI hátsó lámpa, nem ugyanolyan méretre, mint a facetliftes astra hátsó lámpája?

Link to comment
Megosztás:

Voltam a héten kipuffogósnál az astrával mert 3 ezernél elég hülye hangja van a kipuffogónak és 130-140 felett meg rohadt hangos...sikerült megállapítani hogy hibátlan a rendszer ami alatta van és a gázgyorsítós középdobot leszámítva gyári is...azt mondták hogy attól nem lehetne hangosabb...ez így nem jó...:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.