Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nah nagyok. cseréltem légtömegmérőt és fojtószeleppotenciómétert. a mostni tünetek : menni megy, de olyan mintha nem lenne sőt nincs sok alapjáratomm... a full aksim pedig qwa gyorsan lehuzza valami. ötletek???? mi lehet a baj? már nagyon idegesít a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Így passz.... esetleg keresd meg vele Vörös Petit... ő szeret elmojolni az ilyen hibákkal is...

nos az van hogy az aksitöltőm volt a szar :smartass: ma tudtam sokszor indítani de alapom csak néha volt. check engine lámpa eleinte nem villágított de utánna már igen. próbáltam tiltásig nyomni de max 5-6 ezerig engedi fel. utánna már villágított a lámpa. így valami tipp? de már pöcre elsőre is indul a vas.

Szerk: most nem villogtattam ki de talán most mást fog villogni. majd kiderül ha Sopronból haza érünk.

Link to comment
Megosztás:

Gyujtáskábel ? Meg még bármi :D

a régi kábelem az áthúzott szóval csere volt. azzal a lendülettel cseréltem gyertyákat is, amiből az egyik bele volt gyogyulva elég rendesen. gyujtással ninc bajom, viszont ami most jutott eszembe az az hogy a szivatom mintha nem menne... azt hol tudom eettleg megtalálni? C20NE a moci

Link to comment
Megosztás:

Én most gondolkozom az állítható magasságú futómű beszerzésén. KW Variante 2-t néztem, újonnan nagyon drága, viszont elvileg a belseje állítható keménységű sárga Koni, ami éppen most is van a kocsi alatt és amivel meg vagyok elédegve, csak magas. Futóműben a szilenteket megpróbálhatod kicserélni Poliuretánra. Igaz elég drága mulatság, de nagyon jó úttartása lesz az autónak tőle. Igaz, jobban fog rázni és néha, főleg hidegben majd nyikorog, de hát ugye ez vele jár. Utca és pálya közötti kompromisszumot egyébként szerintem lehetetlen találni. Ami utcára már a "b@zdmegezkemény" az pályán egy hajóhinta. :)

Szia!

Nahh igen, egy állítható szett az már egy következő szint. Én picit sokallom ezeknek az árát, és nem sóherságból, csak úgy gondolom, hogy részben városban, a jó kis pesti utakon nem viselné jól a szívem, ha egy ilyen szettet csapok szét :) Márpedig egyelőre marad vegyes használatban a sas, két autót nem szeretnék fenntartani, talán majd egyszer oda is eljutok :) Így marad a kompromisszumos megoldás, persze lehetne sokkal jobb pályafutóművem is, viszont ezzel így még elmászkálok hétköznap, de mégsem billeg a pályán sem ( annyira, hogy szédüljek :D ).

Igen, a poliuretánban gondolkozunk mi is, mérlegelek, hogy az amit a pályán pluszban adna, az mekkora negatív hatással lenne a hétköznapi közlekedésben, gondolok itt a bekötési pontokat érő terhelésekre, ilyenek. Tudom, csaj vagyok, de azért amennyire tudok, próbálok vigyázni is a szemem fényére, attól még, mert néha hajtom is :D Meglátjuk még, nem olyan régi a futómű, hogy már a cseréjén akarjak gondolkozni, így majd mire odajutok, megszülöm, mi legyen :D

Link to comment
Megosztás:

nos az van hogy az aksitöltőm volt a szar :smartass: ma tudtam sokszor indítani de alapom csak néha volt. check engine lámpa eleinte nem villágított de utánna már igen. próbáltam tiltásig nyomni de max 5-6 ezerig engedi fel. utánna már villágított a lámpa. így valami tipp? de már pöcre elsőre is indul a vas.

Szerk: most nem villogtattam ki de talán most mást fog villogni. majd kiderül ha Sopronból haza érünk.

Szia!

Alapjárati motort nézted már? A fordulaton felvillanáshoz nincs köze, viszont azt, ha nincs alapjárat, vagy alacsony, akár okozhatja is talán. Vagy valamelyik cső a környékén nincs megsérülve, és szív falsot? Nem oly rég az én alapjárati mocim is elnyekkent, igaz nekem akkor pont, hogy magas volt, ilyen 1500-2000 környékén.

Link to comment
Megosztás:

nos az van hogy az aksitöltőm volt a szar :smartass: ma tudtam sokszor indítani de alapom csak néha volt. check engine lámpa eleinte nem villágított de utánna már igen. próbáltam tiltásig nyomni de max 5-6 ezerig engedi fel. utánna már villágított a lámpa. így valami tipp? de már pöcre elsőre is indul a vas.

Szerk: most nem villogtattam ki de talán most mást fog villogni. majd kiderül ha Sopronból haza érünk.

Én még mindig azt mondom, hogy a test kábel...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.